Закарпатський «Єврокар» презентував нову модель

єврокар

Флагман закарпатської промисловості зробив новий технологічний прорив.

Так, довжина автівки нової марки виросла на 90 мм, а ширина – на 45 мм в порівнянні з попередницею. Колісна база стала довшою на 108 мм. Для нового авто буде запропонована вельми широка лінійка моторів, до якої увійдуть як бензинові, так і дизельний силовий агрегат. Потужність бензинових двигунів буде варіюватися від 105 до 180 кінських сил, а дизельний буде видавати на-гора 143 конячки.

Великий день для українських шанувальників чеського бренду Skoda відбувся вчора в Києві. 18 червня відбулись українська прем’єра нової Skoda Octavia.

З переходом в нове покоління автомобіль не тільки придбав більш сучасний зовнішній вигляд, виконаний відповідно до останньої дизайнерської концепції чеського бренду, а й додав у розмірах. Так, довжина Octavia виросла на 90 мм, а ширина – на 45 мм в порівнянні з попередницею. Колісна база стала довшою на 108 мм.

В Україні для нової Skoda Octavia буде запропонована вельми широка лінійка моторів, до якої увійдуть як бензинові, так і дизельний силовий агрегат. Потужність бензинових двигунів буде варіюватися від 105 до 180 кінських сил, а дизельний буде видавати на-гора 143 конячки. Список трансмісій також буде вельми широкий. До нього увійде 5 – і 6-швидкісні механічні КПП, а також 6 – і 7-швидкісні трансмісії DSG.

На вітчизняному ринку Octavia третього покоління буде доступна в трьох комплектаціях: Active, Ambition і Elegance. Вартість моделі у версії Active з 105-сильним бензиновим двигуном і 5-ступінчастою механічною трансмісією складає 171967 гривень. Передбачається, що до кінця року в Україні буде продано до 2200 примірників Octavia.
Довідка:
Компанія ТОВ «Єврокар» – офіційний дистриб’ютор автомобілів SKODA в Україні. Підприємство працює в Закарпатській області з березня 2003 року і входить до Групи компаній Атолл Холдинг, яка є одним з провідних операторів на українському автомобільному ринку.

Karpatnews.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *