На Закарпатті відзначили кращих держслужбовців

6Напередодні Дня державної служби, який в Україні традиційно відзначають 23 червня, відбулося нагородження переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий держслужбовець» у Закарпатській області.

 Найкращих держслужбовців області привітав заступник голови-керівник апарату обласної адміністрації Антон Громовий:

– Усім учасникам вдячний за те, що знайшли час взяти участь у конкурсі. Під час випробувань ви показали компетентність, високий рівень знань у сфері державної служби. Тому впевнений, що переможці гідно представлять наш край під час ІІІ туру у Києві. З нагоди прийдешнього професійного свята хочу побажати Вам подальшого кар’єрного росту та, що найголовніше, – підтримки та розуміння як на роботі, так і у сімейному колі.

Відтак відбулося нагородження переможців ІІ туру. Дипломами за перше місце нагороджені Вікторія Бачкай, Ольга Головацька та Павло Сливка. Грамотою облдержадміністрації за друге місце нагороджені Еріка Бодак, Віталія Туряниця, Наталія Матій та Мар’яна Балога. Подяку облдержадміністрації отримали лауреати конкурсу, які посіли третє місце, а це – Віталіна Петровська, Вікторія Клопотар, Анатолій Маханець та Олег Муртазін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *