Doc.ua запис до лікаря

Закарпатський офіцер взяв участь у заході організованому представниками НАТО (фото)

Закарпатський офіцер взяв участь у заході організованому представниками НАТО (фото)

Підполковник Микола Журавльов, який навчається в Інституті державного військового управління (“генеральський факультет”) Національного університету оборони взяв участь у відкритті заходів присвячених  ХVIII Міжнародному тижні за темою “Переформатування позиції НАТО для реагування на виклики ХХІ сторіччя”.

Захід організований за підтримки Оборонного коледжу НАТО у м. Римі та школи НАТО в м. Обераммергау за участю представників Штаб-квартири НАТО.

Головною ідеєю Міжнародного тижня є підвищення рівня поінформованості слухачів та науково-педагогічних працівників університету, представників вищих військових навчальних закладів Збройних Сил України про діяльність організації Північноатлантичного договору і співробітництво Збройних Сил України з НАТО. Захід присвячений аналізу та обговоренню ключових питань, які сприяють формуванню сучасного середовища безпеки та мають першочергове значення для позиції та адаптації НАТО до викликів 21-го століття.

На Міжнародний тиждень запрошені представники органів законодавчої та виконавчої влади, силових структур, вищих навчальних закладів, громадських організацій України. Загалом до заходу долучено близько 500 осіб.

В урочистій церемонії відкриття ХVIII Міжнародного тижня взяли участь Державний секретар Міністерства оборони України генерал-полковник Олександр Дублян, міністр охорони краю Литовської Республіки пан Раймундас Каробліс, генеральний директор Міжнародного військового штабу НАТО генерал-лейтенант Ян Брукс, директор з планування навчальної роботи та освітньої політики Оборонного коледжу НАТО бригадний генерал Гейнц Фельдман, заступник начальника Школи НАТО полковник Брайан Хілл, Голова Представництва НАТО в Україні пан Александер Вінніков та інші експерти НАТО.

Під час лекційних занять та роботи у комітетах протягом Тижня експерти НАТО, видатні науковці та посадові особи, що знаходяться в штаб-квартирі Альянсу, та безпосередньо беруть участь у формуванні політики організації, ознайомлять слухачів Національного університеті оборони України імені Івана Черняховського із поглядами на перспективи розвитку Альянсу та напрямами співробітництва з Європейським Союзом. Будуть розглянуті сучасні гібридні загрози і реагування НАТО на них, а також західна оцінка Росії.

У контексті заходу НАТО Посольство Литовської республіки в Україні провело прийом для українських офіцерів, який став справжнім символом дружби, партнерства і співробітництва між Україною та Північноатлантичним Альянсом.

За матеріалами nuou.org.ua

Міністр охорони краю Литовської Республіки пан Раймундас Каробліс та підполковник Микола Журавльов
Директор з планування навчальної роботи та освітньої політики Оборонного коледжу НАТО бригадний генерал Гейнц Фельдман та підполковник Микола Журавльов

Разом з українським журналістом та волонтером Романом Бочкала

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *