Закарпатський офіцер взяв участь у воєнно-економічній грій щодо формування видатків бюджету Міністерства оборони України (фото)

Закарпатський офіцер взяв участь у воєнно-економічній грій щодо формування видатків бюджету Міністерства оборони України (фото)

На базі інституту державного військового управління Національного університету оборони України імені Івана Черняховського зі слухачами оперативно-стратегічного рівня кафедрою економіки та фінансового забезпечення інституту оперативного забезпечення та логістики проведено воєнно-економічну гру на тему “Формування видатків бюджету Міністерства оборони України”. У заході взяв участь кролишній перший заступник військового комісара Закарпатської області, підполковник Микола Журавльов, який є слухачем генеральського факультету.

Метою заняття стало ознайомлення слухачів з практикою роботи органів управління на воєнно-політичному рівні та виховання в офіцерів почуття відповідальності за дотримання вимог державної фінансової дисципліни при плануванні та використанні матеріальних і фінансових ресурсів.

Захід проведено за участю начальника інституту державного військового управління кандидата військових наук, доцента генерал-майора Олександра Дузь-Крятченка із залученням наукових та науково-педагогічних працівників кафедри економіки та фінансового забезпечення.

Протягом воєнно-економічної гри слухачі в ролі посадових осіб структурних підрозділів Міністерства оборони України та Збройних Сил України, обговорили порядок організації оборонного, бюджетного і фінансового планування у МО України, ЗС України та завдання керівного складу у цьому процесі. В ході гри офіцери підготували та прийняли проект Рішення Бюджетної комісії МО України щодо видатків Міністерства оборони на 2019 рік та сформували бюджетні програми, склали та проаналізували бюджетний запит. Також був складений зведений кошторис та план асигнувань Міністерства оборони України.

Слухачі набули практичних навичок щодо порядку організації оборонного і бюджетного планування у МО України і ЗС України, закріпили практичні уміння з питань формування бюджетного запиту Міністерства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.