Doc.ua запис до лікаря

Закарпатських бюджетників вважають стадом для голосування

баранРізкі кадрові зміни у виконавчій владі Закарпаття у зв’язку з приходом на посаду голови ОДА людини Балоги Василя Губаля, є прямим відображенням здачі влади в Україні олігархічним групам, кланам та родинам. На Закарпаття ж, фактично, повертається терор часів СДПУ (о) чиновників-бюджетників, котрих уже готують до використання як адмінресурс на жовтневих парламентських виборах.

Саме для цього уже к перші дні керівництва, новий голова ОДА звільнив із посад головних медика Романа Шніцера та освітянина краю Маріанну Кляп. Формальна причина — низький рівень освіти й медицини та корупція у цих системах.

Насправді ж щодо освіти, то рівень Закарпаття, наприклад, за результатами ЗНО, на фоні інших областей суттєво тягнуть униз нацменшини та роми. І це вже не залежить від начальника управління освіти. Що ж до медицини, то хабарництво у цій галузі, як і в усіх інших завжди мало місце. Однак, коли мова йде про звільнення чиновників, тоді варто оперувати конкретними фактами і якось їх прив’язувати до керівника галузі. До речі видання “Трибуна” на протязі майже півроку вимагало усунення Романа Шніцера з посади головного медика області але призначення на його посаду вірного балогівця проблему не вирішить.

Якщо говорити про справжні причини звільнення вищезгаданих чиновників, то вони очевидні: сьогодні за зразком часів СДПУ(о) на Закарпатті 1998-2004 років розчищаються крісла чиновників-бюджетників, за якими стоїть ціла армія залежних від того ж бюджету закарпатців, котрих дуже легко шантажувати втратою місця роботи. Відтак, за інформацією джерела, наближеного до нового керівництва облдержадміністрації, уже у найближчі дні в ОДА і, відповідно у всіх РДА на посади начальників відділів освіти та медицини буде призначено своїх людей з оточення родини Балог та їхньої сімейної партії «Єдиний центр». У свою чергу ці ручні, як і голова ОДА, керівники вестимуть у колективах шкіл та лікарень роз’яснювальні бесіди, як правильно голосувати. Ба більше — людей, як колись за Кучми-Медведчука-Різака, зганятимуть у робочий час на мітинги та збори у підтримку Порошенка та його представників на Закарпатті Балог.

Паралельно у першу чергу готується подання на звільнення тих голів РДА, на чиїй території балотуються усі три брати Балоги та їх двоюрідний брат Василь Петьовка. Мова йде про Рахівський, Тячівський, Хустський, Іршавський, Берегівський, Виноградівський та Мукачівський райони. Саме тут напередодні виборів сім’ї потрібні ручні голови РДА, котрі б за допомогою того ж адмінресурсу робили результат партії Порошенка та мажоритарникам Балогам-Петьовкам…

Судячи з того, що Президент порушив процедуру призначення голови Закарпатської ОДА, не чекаючи подання з Кабміну, сьогодні, фактично, можемо говорити про здачу чи пак продаж за політичні дивіденди всього Закарпаття у одні руки. Аналогічно в Україні здаються-продаються вчорашнім членам уряду Азарова (Балога-старший успішно працював при Януковичу Міністром МНС, сам Порошенко при тому ж уряді працював Міністром економіки)й інші області. Такий стан справ якраз є сприятливим для повернення до влади олігархів і ворогів українців та України Фірташів-Льовочкіних. Відтак постає слушне запитання: невже ці купки олігархів, у тому числі і місцевих закарпатських царьків не бояться людського гніву, осуду і кари?

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *