Закарпатські жінки ріжуть чоловіків та вискакують з вікон

Закарпатські жінки ріжуть чоловіків та вискакують з вікон

ніжВечірньої пори в Перечинський райвідділ міліції по телефону«102» надійшло повідомлення чергового лікаря Перечинської ЦРЛ про те, що до них в приймальне відділення з діагнозом: непроникаюче ножове поранення поперека звернувся 27-річний мешканець одного з сіл Перечинського району.

 В лікарню прибула слідчо-оперативна група. Як розповів сам потерпілий, вдома в нього виникла сімейна сварка з дружиною. Розлючена молодиця вхопила до рук кухонний ніж і штрикнула ним «коханого» в спину…

 На щастя, рана виявилася неглибокою. Потерпілий перебуває в лікарні, а войовничій жіночці доведеться нести передбачену законом відповідальність. Обставини сімейного інциденту з′ясовують правоохоронці.

Жінка з Тячева була дуже схвильована, а ще перебувала в стані алкогольного сп′яніння, що й призвело її до суїцидального стану.

 Удосвіта в Тячівський райвідділ міліції по телефону “102” надійшло повідомлення чергового лікаря Тячівської районної лікарні про те, що в реанімаційне відділення після спроби суїциду без свідомості було доставлено 24-річну мешканку одного з населених пунктів району.

 Лікарі діагностували в пацієнтки політравму внаслідок падіння з висоти. А ще жінка перебувала в стані алкогольногосп’яніння.

 В лікарню прибула слідчо-оперативна група. Як встановили правоохоронці, жінка,  перебуваючи на балконі 5-го поверху власної квартири, будучи в схвильованому стані та під дією алкоголю, не втрималарівновагу й впала з балкона. А перед тим у неї була сварка з чоловіком, який сказав дружині, що розлучається з нею

 За життя молодої травмованої жінки борються лікарі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *