Закарпатські угорці поставили на “розтяжку” голову облради Петрова

Закарпатські угорці поставили на “розтяжку” голову облради Петрова

Головною несподіванкою для широкого загалу вчорашньої сесії Закарпатської облради стала не прогнозована відставка двох заступників голови – Андрія Шекети ( «Батьківщина» ) і Дениса Мана («Європейська солідарність»), а те, що учасник новоствореної коаліції в облраді  – партія угорців України КМКС відмовилася отримати з рук об’єднання «Слуга народу» – ОПЗЖ – «За Майбутнє» – «Команда Балоги», запропоновану посаду першого заступника голови облради. 

Центр управління партії угорців вважає, що першим застуником Олексія Петрова має бути лідер КМКС Василь Брезович, якого Петров вимусив у грудні 2020 року виїхати до Будапешта через обшуки СБУ. Для «Слуг народу» кращим би був варіант отримання посади для заступника Брензовича  – Йосипа Борто. А Василь Брензович щоб повертався в Україну без зайвого привернення уваги, адже його публічний тріумф – це гучний ляпас не тільки Олексію Петрову, а й спецслужбам, фактичне визнання політичного переслідування в Україні.

Партія угорців зробила сильний хід – дала голоси коаліціянтам, але не взяла посаду, тим самим поклала на розтяжку голову облради Петрова. Нема посади – нема ніяких зобов’язань. Тепер КМКС має всі можливості паралізувати діяльність щойноствореної коаліції.

Який вихід у цій ситуації для партії влади? Вимусити Олексія Петрова написати заяву на звільнення, тим самим, виключивши з переговорного процесу елемент помсти. З чистого листа паперу домовлятися про ключові моменти коаліційної угоди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *