Хостел ALINA від 110 гривень за місце.

Закарпатські спортсмени пішли не солоно посьорбавши з прийому пешої леді Угорщини

Закарпатські спортсмени пішли не солоно посьорбавши з прийому пешої леді Угорщини
 Вчора з обласної адміністрації закарпатським тренерам сповістили, що потрібні спортсмени для україно-угорського пробігу дружби на честь приїзду першої леді Угорщини. Вона прибувала в п’ятницю до еліти ужгородського Зеленого базару з Великої Доброні та інших її жителів. А ми туди мали прибігти з Чопа двонаціональним стадом.

Наші спортсмени чудово знали, що в таких ситуаціях, трохи перефразовуючи класика, “Москаль був парубок моторний” і голодними після стомливого заходу ми не залишимося. Підбігаючи до В.Доброні, я дійсно побачив дим на півнеба, тому радісно подумав: “Бограч варять”. Але зустріли нас без жодних емоцій. Лишень з’їли по кільки печив з коробок. Трохи постояли.

У частоколі формальних облич було лише одне усміхнене. Закарпатські козаки подумали, що то і є перша леді Угорщини. Та помилилися. То була наша представниця від радіо “Ера” Мар’яна Нейметі.

Угорці швидко зникли в сільраді. Українців забули. Ми походили по скверу перед сільрадою, переодяглися в маршрутці від ОДА і поїхали собі, не солоно посьорбавши, від угорських братів і сестер під суворе крило нашого батька Унгвара.

Василь Зубач

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *