Категорії Новини

Закарпатські регіонали звинуватили голову облради у прослуховуванні їх телефонів

cвищо Зараз ведеться прослуховування наших телефонів, що є прямим порушенням законів та конституційних прав – заявив голова фракції Партії регіонів у Закарпатській обласній раді Ігор Свищо

17 травня, в Ужгороді відбулося перше пленарне засідання ХIV сесії Закарпатської обласної ради, на якій вкотре розглядали питання внесення змін до обласного бюджету. Обговорення цього проекту викликало у сесійній залі доволі активну дискусію, під час якої голова обласної ради Іван Балога заявив про свій намір зробити роздруківку телефонних розмов депутата ради, члена фракції Партії регіонів та начальника обласного управління охорони здоров’я Романа Шніцера.

– Нас ця заява, м’яко кажу, здивувала, – заявив голова фракції Партії регіонів у Закарпатській обласній раді Ігор Свищо. – Подібні слова можуть вказувати на те, що зараз ведеться прослуховування наших телефонів, що є прямим порушенням законів та конституційних прав. Схоже, окремі політики, які захоплюються подібними заняттями, не розуміють, наскільки серйозними для них можуть бути наслідки. Ми перевіримо свої підозри стосовно прослуховування телефонів, і якщо вони виявляться обґрунтованими, то подбаємо про те, щоб винуватці отримали справедливе покарання.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *