Закарпатські регіонали задоволені сьогоднішнім голосуванням в облраді

свищоЗакарпатська область показала всій Україні приклад мудрості, виваженості та толерантності
Так прокоментував сьогоднішнє позачергове засідання сесії Закарпатської  обласної ради, на котрій було створено Закарпатську Народну Раду, уповноважений фракції ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Ігор Свищо. На думку політика, те, що в нашому регіоні, не дивлячись на весь рівень напруги, який тримається в Україні останні тижні, вдалося уникнути силових конфліктів, кровопролиття та втручання силових структур у волевиявлення народу, є справжньою ознакою демократії та свободи.
«Сьогодні закарпатці змогли вкотре показати, що Європа в Україні починається саме з нашого регіону, де навіть найгостріші конфлікти навчилися вирішувати шляхом мирних переговорів. Як і зазначив під час засідання Олександр Ледида, проти жодного із мітингувальників не відкрито жодної кримінальної справи, ніхто не заважає їм відстоювати власні погляди, ніхто не застосовує проти них сили. Більш того, обласна рада виконала їхню вимогу і створила в регіоні Народну раду. Тепер залишається сподіватися, що цей орган виправдає ті надії, які на нього покладають люди», – зауважив Ігор Свищо.
За словами депутата, закарпатці повинні і надалі триматися обраної стратегії та не розпалювати непотрібні нікому конфлікти у мирному регіоні:
«Закарпатці повинні і далі бути прикладом для України. Історія нашої держави уже не раз доказувала, що силові конфлікти та сутички не приводять ні до чого хорошого. Секрет успіху та виходу із кризи – мирні переговори, в яких почутими мають бути усі сторони та думки. Тому закликаю краян не піддаватися на провокації та залишатися такими ж толерантними та мудрими, як і до сьогоднішнього дня».

1 коментар

михїайло написав:

зассали Пееровці здались!!

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *