Закарпатські прикордонники за 100 метрів від загороджувального паркану впіймали чотирьох нелегальних мігрантів

Закарпатські прикордонники за 100 метрів від загороджувального паркану впіймали чотирьох нелегальних мігрантів

Сьогодні на Закарпатті прикордонний наряд у складі двох військовослужбовців строкової служби відділення «Ракош» Мукачівського загону виявив групу осіб, які намагались незаконно перетнути кордон з Румунією.

Чотирьох чоловіків прикордонники побачили о 5.30 ранку, за 100 метрів до загороджувального паркану. Законні вимоги наряду «мандрівники» проігнорували та спробували втекти. Аби зупинити втікачів прикордонники здійснили попереджувальний постріл. Одного нелегала вдалось затримати одразу. Ще трьох, які, тікаючи від прикордонників викидали свої речі, наздогнала група реагування у складі співробітників оперативно-розшукового відділу й офіцера внутрішньої та власної безпеки.

У чотирьох сумках, що були знайдені під час огляду місцевості, знаходилось 9 мобільних телефонів, продукти харчування та кошти.

Четверо затриманих повідомили, що є громадянами Пакистану. Іноземці мали з собою посвідки на тимчасове проживання в Україні.

Хто допомагав нелегальним мігрантам в організації незаконної подорожі наразі встановлюється. Затриманих громадян доставлено до пункту тимчасового тримання Мукачівського прикордонного загону.

Подальшу долю мандрівників вирішить суд.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *