Закарпатські прокурори спускають на гальмах справу про отримання хабара директором Карпатського біосферного заповідника

Як вже повідомляла “Трибуна” раніше, в червні 2016р. директор Карпатського біосферного заповідника був затриманий при отримані хабара в 1500доларів. Операцію провели слідчі прокуратури Закарпатської області, спільно з УЗЕ ГУНП Закарпатської області.

Вказану суму хабара чиновник вимагав за сприяння, з використанням свого службового становища, у передачу в оренду для здійснення господарської діяльності  приміщення, яке використовується Карпатським біосферним заповідником. Посадовця було затримано в порядку ст. 208 КПК України, розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України.

Постановою суду Миколу Рибака було відстореннено від роботи. По закінченню терміна відсторонення директора КБЗ представники прокуратури взагалі не з’явилися на судове засідання і хабарник надалі продовжує працювати директором.

  16.09.2016р.  відбулось чергове судове засідання у справі про хабарництво та прокуратура не вважала за потрібне внести клопотання щодо відсторонення Рибака від керівництва Карпатським біосферним заповідником.

Наступне засідання у цій справі призначили на 19 жовтня 2016р.

хабар

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *