Закарпатські прокурори допомогли вбивці. Нагірний на свободі!

Закарпатські прокурори допомогли вбивці. Нагірний на свободі!

нагірнийУчора, 30 квітня, в Апеляційному суді Закарпатської області відбулося судове засідання за апеляцією винуватця трагічної ДТП у Хусті Павла Нагірного.

Прокуратура Закарпаття допомогла Нагірному уникнути ув’язнення.

 Представники останнього апелювали в суді рішення Хустського районного суду, яким щодо П.Нагірного обрано запобіжний захід – тримання під вартою.

 Саме засідання відбулося в режимі цілковитої таємності. Як повідомив Закарпаття онлайн потерпілий Віктор Пригара, навіть його адвокат дізнався про призначення судового засідання абсолютно випадково. Втім, його участь, тим більше з огляду на те, що сам Пригара відмовився від матеріальних і моральних претензій до Нагірного, не вирішувала нічого – проти того, аби задовільнити апеляцію і дозволити вбивці двох людей вільно гуляти на волі, не виступила навіть прокуратура Закарпатської області, яка досі неодноразовими гучними заявами своєї прес-служби обіцяла в будь-якому разі добитися справедливості і відправити П.Нагірного за ґрати.

 У підсумку, апеляцію адвокатів П.Нагірного судом задоволено. Справу про застосування щодо П.Нагірного примусово-медичних заходів повторно направлено на розгляд до Хустського районного суду, який розглядатиме справу в новому складі.

 Тобто, спільним рішенням суддів, адвокатів і прокурорів особі, яка в стані алкогольного сп’яніння вбила двох людей і ще двох покалічила, даровано свободу.

Продажні прокурори зробили свою чорну справу навідмінно.

Ще по темі:

Закарпаття онлайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *