Закарпатські політичні русини висунули територіальні претензії до п’ятьох держав (ФОТО)

Закарпатські політичні русини висунули територіальні претензії до п’ятьох держав (ФОТО)

Після вчорашнього резонасу з публікаціями хакерських документів про дестабілізацію ситуації на Закарпатті та намаганням Росією  встановити на Закарпатті маріонетковий режим, на мешканців Ужгорода чекав ще один неприємний момент. В обласному центрі були розклеєні листівки з зображенням територіального утворення під назвою Подкарпатська Русь та надписом: “Се – наша земля!”. Світлини надали “Трибуні” небайдужі ужгородці.

Цікаво те, що до кордонів псевдоутворення включені території одразу п’яти суміжних держав. України, Словачиини, Угорщини, Польщі та Румунії. На цих землях свого часу жили предки русинів.  У випадку здійснення намірів сепаратистів Словаччина позбудеться таких важливих міст, як Кошіце Пряшів, Бардіїв, Угорщина – Дебрецена (Доброчин) і Мішкольца, Румунія – Сігету-Мармаціей (Мараморош-Сігет), Польща – Сянока. Також до складу Подкарпатської Русі включено територію Закарпатської області України.

Скоріше за все вказані листівки є ланкою в ланцюжку роботи російських спецслужб з розхитування ситуації в Україні та в Закарпатській області.

Подкарпатська Русь
мапа Підкарпатської Русі

Подкарпатська Русь2

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *