Закарпатські пауерліфтери вибороли медалі чемпіонату України 

У місті Коломия пройшов чемпіонат України з класичного пауерліфтингу середюніорів та юніорок, юнаків та дівчат, в якому взяли участь 11 представників нашої області, четверо з яких стали чемпіонами.

      Серед юнаків (U-18) у ваговій категорії до 83 кг з сумою триборства  577,5 кг переміг мукачівець Артем Сіромолот, котрий також виборов  «золото» і «бронзу» за окремі змагальні вправи. У вазі до 93 кг з результатом 555 кг срібним призером став його земляк Михайло Кость, в активі котрого «золото» і «срібло» за жим лежачи й тягу. У цій віковій групі у своїх вагових категоріях 7 місце посів ужгородець Андрій Погоріляк, 11-те і 12-те – відповідно Іван Верещинський і Євген Баньої з Мукачева.

     Серед юніорів (U-23) у ваговій категорії до 120 кг з сумою триборства 770 кг, що на 45 кг вище за норматив майстра спорту України, переміг мукачівець Ілля Ковач, котрий також виборов три  золоті медалі за всі змагальні вправи.

      Серед дівчат (U-18), котрі були представлені спортсменками з Мукачева,  у категорії до 47 кг з сумою 257,5 кг чемпіонкою стала Марія Аксьонкіна, в активі котрої і три «золота» за всі вправи. У своїх категоріях Ангеліна Гелмеці й Олександра Падеріна посіли відповідно 6-те і 9-те місце.

      Серед юніорок (U-23) у ваговій категорії до 47 кг з сумою триборства 280 кг чемпіонкою стала ужгородка  Богдана Семенова, а у вазі до 57 кг з результатом 400 кг, що на 20 кг вище за норматив майстра спорту України міжнародного класу, перемогла її землячка Наталія Мага.  Спортсменки також здобули по три золоті медалі за перемогу в усіх вправах. До того ж Наталка у присіданні встановила рекорд України серед дорослих – 162,5 кг і стала абсолютною чемпіонкою з-поміж спортсменок усіх вагових категорій.

Андрій ФЕДОРІШКО, голова обласної федерації пауерліфтингу

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *