Закарпатські націоналісти провели Літературний вечір

Закарпатські націоналісти провели Літературний вечір

3 березня 2013 р. у прес-центрі “Нове Закарпаття” “Карпатська Січ” провела Літературний вечір українського вірша та пісні
Більшість віршів були патріотичної тематики та присвячені 74-й річниці Карпатської України.

На літературному вечорі зустрілись два покоління письменників – молоде і старше.

Старшу, досвідчену сторону представляли голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників Закарпаття Василь Густі та поетеса Софія Сорока. Досвідчені поети відкрили перед молодою аудиторією свою творчу душу, розказуючи свої давні спогади, пов’язані із першими віршами та творчим життєвим шляхом. Поети зачитували свої патріотичні вірші, чим піднімали дух слухачів, та були раді, що патріотизм на Закарпатті поширюється, що не забувається героїчний чин січовиків та популяризуються українські мова та культури.

Після них слово взяли молоді таланти. Молоде покоління доказувало, що воно не втратило духовних цінностей своїх попередників, не втратило в патріотичних відчуттях.

Першою із молодої гвардії виступила Наталія Шандра. Філософська налаштованість її віршів змусила задуматись кожного присутнього. Яна Яцкулинець із села Лінці продемонструвала свою творчість як патріотичного, так і ліричного спрямування. Ізз великого зошита зачитував свої патріотичні вірші Сашко Печерник. І вони знайшли у залі свої відгук та співпереживання. Трохи нервувався, цитуючи свої, любовного жанру, вірші Іван Кравчак, але аудиторія його тепло сприйняла і підтримала. Наступною була зі своїми романтичними віршами Яна Фролова. Приємно вразив всіх Іван Рудий, творчість якого не залишила байдужим нікого.

А далі розрядив атмосферу звуком своїх гітари та голосу Михайло Грицик. Завершили літературний вечір музичною нотою дует Євген Ткаченко та Беатріса Лазорка.

У сі залишилися задоволені від отриманих на вечорі емоцій і надалі такі культурно-просвітницькі заходи триватимуть, запевнили у прес-службі спортивно-патріотичного руху “Карпатська Січ”.

вечір16

Вечір

Вечір2

вечір3

вечір4

вечір5

вечір6

вечір7

вечір8

вечір9

вечір10

вечір11

вечір13

вечір14

вечір15


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.