Закарпатські митники виявили у посилці з Італії 62 пристрої нагрівання тютюну (ФОТО)

Закарпатські митники виявили у посилці з Італії 62 пристрої нагрівання тютюну (ФОТО)

38-річний чернівчанин, повертаючись з італійського міста Торіно на мікроавтобусі «Мерседес-Бенц», у зоні митного контролю КПП «Тиса» обрав червоний коридор. Як заповнив декларацію, то вказав лише особисті речі, заперечуючи наявність будь-яких товарів, в тому числі обмежених та комерційного призначення.

Однак, при перевірці багажного відсіку автомобіля у двох картонних коробках митники виявили новенькі системи для нагрівання тютюну різних моделей у загальній кількості 62 шт.

Водій відразу ж відмовився визнавати незадекларований товар своєю власністю. З його слів, ці коробки попросив його передати з Італії малознайомий чоловік у Чернівці для однієї жінки як особисті речі.

Відтак, за статтею 472 Митного кодексу України складено протокол. Виявлений товар вилучений на склад митниці. Наразі він потребує додаткової оцінки експерта, позаяк ні країна виробництва, ні погодження – поки не відомі. Однак за попередньою оцінкою в інтернет мережі, подібні системи для нагрівання тютюну коштують від 1 до 2 тис грн., тож в загальному вартість зазначеного товару перевищує 100 тис грн, інформує пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *