Закарпатські атовці вимагають відставки голови облради Петрова (фото)

Закарпатські атовці вимагають відставки голови облради Петрова (фото)

Учасники бойових дій на сході України пікетують сесію Закарпатської обласної ради з вимогою внести в порядок денний питання відставки голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова.

Атовці розповсюдили звернення.

Депутатам Закарпатської обласної ради                                                      

Ми, учасники бойових дій на Сході України, ветерани російсько-української війни, звертаємось до Вас у зв’язку з діяльністю, яку проводить голова Закарпатської облради Олексій Петров.

Ще 18 лютого 2021 р., представники українських політичних партій та громадських організацій Закарпаття, в тому числі учасників бойових дій на сході України,  звернулися з відкритою заявою-протестом до Президента України Володимира Зеленського, голови Закарпатської обласної державної адміністрації Анатолія Полоскова, голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова та обласного депутатського корпусу з вимогою відмінити прийняте раніше ганебне розпорядження голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова від 30 жовтня 2020 р. № 647 про ліквідацію «Редакційно-видавничої групи обласної Книги «Реабілітовані історією» і відновити її діяльність.

На сьогоднішній день відповідь від Закарпатської облради не отримано, розцінюємо цей факт не лише, як неповагу до патріотичних сил, але й небажання дотримуватися чинного законодавства України, невміння контролювати працівників апарату облради, а отже й невідповідність займаній посаді.

За головування Олексія Петрова було виселено з приміщення облради Закарпатську крайову організацію «Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та Репресованих» – це відвертий реванш антиукраїнських сил, які домагаються знищення борців за волю України.

Формування більшості в Закарпатській облраді за участі проросійської партії ОПЗЖ Віктора Медведчука, свідчить про політичні та світоглядні орієнтири голови облради Олексія Петрова, які йдуть у розріз з інтересами України та є наругою над пам’яттю полеглих за незалежність та територіальну цілісність України, як в часи радянського тоталітарного режиму, так і в час російсько-української війни 2014 – 2021 років.

Загравання з представниками політичного русинства, які дякують Олексію Петрову за турботу про організацію їх заходів, ще раз підтверджують, голова Закарпатської облради чітко орієнтується на діяльність 5 колони Кремля в області.

Вважаємо, що подальше перебування голови Закарпатської обласної ради Олексія Петрова несе загрозу національним інтересам України, розхитує суспільно-політичну ситуацію у найзахіднішій точці України.

Вимагаємо внести до порядку денного сесії Закарпатської обласної ради питання про відставку голови облради Олексія Петрова.

/


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.