Закарпатська СБУ легалізувала угорські прапори на українських органах влади (ДОКУМЕНТ)

Про це інформує громадський діяч Іван Данацко, котрий надіслав звернення в правоохоронні органи з приводу лобіювання головою Закарпатської обласної ради Іваном Балогою чужоземних символів на державних установах Закарпаття (орфографія і стилістика автора):

прапор

 

Всі наші починання жити по новому, всі наші можливості змін, все, що ми хочемо поміняти, все зав’язане на корупційній основі, а боротися з корупцією повинні прокурори та інші силові структури.
Хто, як працює і хоче змінюватись або ні, я запропонував показати на одній справі – заяві щоб нам роз’яснили наше непорозумінні, є Європейські та Угорські прапори на адміністративних будівлях – злочин або ні.
Першою відреагувала міліція, прийшли до мене в намет взяли пояснення і взяли докази правопорушень – фото та відео матеріали, а потім прийшла відповідь, що це правопорушення підпадає під компетенцію СБУ і матеріали переправили туди.
Другою зреагувала прокуратура, яка також відправила справу в СБУ, але мене не допитувала і з моїми зібраними доказами не ознайомлювалась.

Угорський турул над Мукачівським замком. Родина Балогів заграє з Будапештом.
Угорський турул над Мукачівським замком. Родина Балогів заграє з Будапештом.

Фінальним акордом є відповідь СБУ, яка вказує, що все нормально, хоча і є триколори на адміністративних будівлях, так вони УГОРСЬКІ, тоді як це національна меншина і їм це для ідентифікації дозволено зробити. Жодного доказу правопорушень, жодного виклику в СБУ, як чоловіка який, має матеріали правопорушення -не було, а для чого ДАНАЦКО І.І. запрошувати, ми і так всіх сепаратистів знаємо, та їх контролюємо. Ось так ми продовжуємо працювати, кум, брат, сват, а зараз ще більше і для чого їм, вирішувати проблему, в той час коли іде війна з окупантами, а Угорські політики заявляють претензії на Закарпаття, на наших адміністративних будівлях дозволено вивішувати Угорські прапори. Нехай собі на будівлю управління СБУ вивішають, там теж компактно проживають, а не працюють національні меншини з угорським паспортом в кишені. Далі буде…
Слава Україні! – зазначає Іван Данацко.

прапори

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *