Категорії Новини

Закарпатська “Свобода” назвала Балогу перевертнем.

Закарпатська “Свобода”: “З перевертнями й прислужниками режиму нам не по дорозі!”

Нещодавно деякі закарпатські інтернет-ЗМІ поширили неправдиву інформацію щодо нібито “домовленості про співпрацю” між лідером Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олегом Тягнибоком та міністром уряду Азарова-Тігіпка-Табачніка, головою партії “Єдиний Центр” Віктором Балогою.

Закарпатська обласна організація ВО “Свободи” заявляє: жодних домовленостей між нашою політичною силою та В. Балогою немає й бути не може. У нас немає нічого спільного з політиком, чия політична сила на президентських виборах 2010 року відкрито підтримувала Януковича, злочинний режим якого нищить державність, українську мову, культуру.

Політичний вплив Віктора Балоги останнім часом помітно зменшився, а очолювана ним партія навіть не спромоглася сформувати передвиборчий список і сподівається лише на кількох мажоритарних кандидатів. Натомість рейтинги ВО “Свобода” постійно зростають, і вже немає сумніву, що за підсумками виборів наша політична сила буде представлена у Верховній Раді. Схоже, йдеться про намагання режиму Януковича скомпрометувати націоналістичне об’єднання повідомленнями про “співпрацю” з одіозними для багатьох на Закарпатті політичними силами.

Ще раз наголошуємо: будь-які заяви про співпрацю між “Свободою” та Віктором Балогою є нічим іншим як брудною піар-технологією. “Свобода” та ВО “Батьківщина” йдуть на вибори разом двома потужними колонами. Щоби згуртувати дійсно опозиційні сили в усіх регіонах нашої держави, в тому числі і на Закарпатті, серед мажоритарників по всіх округах затверджено узгоджених кандидатів від об’єднаних сил опозиції. Саме за них “Свобода” закликає віддавати свої голоси. Упевнені, що люди розберуться, хто є справжньою опозицією, а хто представляє цю владу чи співробітничає з нею.

З перевертнями й прислужниками режиму нам не по дорозі!

Прес служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *