Doc.ua запис до лікаря

Закарпатська прокуратура знайшла кримінал у діях реєстратора, який передав Мукачівській міськраді 226 га земель Павшино

Закарпатська прокуратура знайшла кримінал у діях реєстратора, який передав Мукачівській міськраді 226 га земель Павшино

Прокуратура домоглась в суді скасування незаконного рішення державного реєстратора, яким з власності територіальної громади с. Павшино вилучено земельну ділянку площею 227 га вартістю 186 млн грн

За принципової позиції прокуратури області, Закарпатським окружним адміністративним судом,  задоволено позовні вимоги Мукачівської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Павшинської сільської ради до Мукачівської РДА, Державного реєстратора Мукачівського міськрайонного управління юстиції Закарпатської області, третя особа – Мукачівська міська рада про визнання протиправними дій та скасування рішення про їх державну реєстрацію прав та їх обтяжень.

Так, на підставі рішення державного реєстратора із власності територіальної громади с. Павшино вибула земельна ділянка площею понад 227га,  нормативно грошова оцінка якої становить 186 млн грн, та яка була надана у постійне користування ММКП «Міжнародний аеропорт Мукачево».

Слід зазначити, що Павшинською сільською радою, рішень щодо скасування права постійного користування земельною ділянкою ММКП «Міжнародний аеропорт Мукачево» та надання погодження для оформлення права власності на вказану земельну ділянку за Мукачівською міською радою, не приймалось.

Відтак, прокуратурою доведено в судовому засіданні, що державний реєстратор нехтуючи вимогами чинного законодавства, минаючи встановлену законодавством процедуру, зареєстрував право власності на земельну ділянку за Мукачівською міською радою.

Наразі, за вказаним фактом слідчим відділом прокуратури Закарпатської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2 ст. 364 КК України – зловживання владою чи службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Крім того, в Господарському суді Закарпатської області триває судовий розгляд щодо повернення вказаної земельної ділянки законному власнику – територіальній громаді с. Павшино.

         Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *