Закарпатська прокуратура повернула державі 150 га землі водного фонду

прокуратура-земляАпеляційним господарським судом Закарпатської області залишено в силі рішення Господарського суду за позовом прокуратури Закарпатської області про розірвання договору оренди водного об’єкту, укладеного між Іршавською РДА і одним із суб’єктів господарювання.

Також залишено в силі рішення про повернення державі земельної ділянки, у тому числі прибережної захисної смуги, на території якої знаходиться об’єкт водного фонду – водосховище загальнодержавного значення «Роман Потік» осушувальної системи «Чорний Мочар» площею понад 150 га.

Як  повідомив начальник відділу захисту інтересів громадян і державиу сфері земельних відносин Іван Костів: «Основними підставами для звернення прокуратури до суду стало використання водного об’єкту без правоустановчих документів на землю (договору оренди) та порушення вимог водного законодавства у частині відсутності паспорту водного об’єкта, спеціальне водокористування здійснювалось без дозвільних документів».

Вищевказані порушення та недобросовісне використання зазначеного водного об’єкта загальнодержавного значення у кінцевому випадку призводять до значних втрат бюджетів різних рівнів, зокрема у вигляді недонадходжень від плати за землю (у даному випадку орендної) та збору за спеціальне використання води. В подальшому держава зможе надати цю ділянку законослухняним водокористувачам.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *