Закарпатська прокуратура попала під каток “Антикорупції”

антикорупціяКерівництво громадської організації “Антикорупція” ознайомило інтернет-видання, на сторінках яких була опублікована недостовірна інформація прес-служби прокуратури Закарпатської області щодо начебто “визнання депутата Ужгородської міської ради І.Волошина корупціонером”, із текстом постанови апеляційного суду, який скасував незаконне рішення судді П.Микуляка. 

Зауважимо, що офіційна прес-служба прокуратури надала регіональним ЗМІ, інформацію про рішення, яке не набуло законної сили, відтак не мало юридичного значення, а в подальшому взагалі було скасоване з формулюванням “необґрунтоване та незаконне судове рішення, яке підлягає скасуванню”.

15 березня 2013 року прокуратура Закарпатської області розповсюдила прес-реліз під назвою «Прокуратура довела в суді, що депутат Волошин – корупціонер», в якій йдеться про те, що голову ГО “Антикорупція”, депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина начебто визнано винним у скоєнні корупційного діяння.

Голова ГО “Анткорупція” Іван Волошин вернув увагу ЗМІ на те, що сфабрикований прокуратурою протокол про корупцію став наслідком системної роботи громадської організації по висвітленню корупційних діянь та злочинних проявів в роботі прокурора Закарпатської області А.Петруні, а також начальника ДВС Закарпатської області Н.Панової. Дії вищевказаних осіб були направлені на протидію журналістським розслідування ГО «Антикорупція», та публікуванню їх результатів на сторінках українських ЗМІ.

Також керівництво ГО “Антикорупція” нагадує, що зазначена у статті постанова суду (за підписом судді Микуляка), на яку посилається прес-служба прокуратури Закарпатської області, скасована апеляційним судом Закарпатської області, а сфабрикований з багатьма порушеннями протокол про корупційні дії депутата Ужгородської міської ради Івана Волошина визнаний недійсним з мотивів “відсутності події правопорушення”.

Депутат Ужгородської міської ради та голова ГО ”Антикорупція” Іван Волошин офіційно повідомив ЗМІ про те, що юристами громадської організації наразі готується позов по захисту честі гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди з прокуратури Закарпатської області. Також готується звернення до Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, стосовно судді Ужгородського міськрайонного суду П.Микуляка з огляду на винесення ним завідомо незаконного рішення, фабрикування показів свідків, а також всіх інших порушень.

З огляду на вищевикладене, з метою позасудового врегулювання питання спростування недостовірної інформації, розповсюдженої підлеглими А.Петруні із прес-служби прокуратури Закарпатської області, ГО “Антикорупція” звертається до всіх мас-медіа, які публікували недостовірну інформацію про начебто причетність Івана Волошина до корупційних дій, із пропозицією видалити відповідні публікації та опублікувати інформаційне повідомлення щодо рішення апеляційного суду та скасування необґрунтованого та незаконного судового рішення судді П. Микуляка.

“Таким чином буде досягнуто збереження основних принципів журналістики (неупередженої і збалансованої подачі інформації), та авторитету Вашого видання” – йдеться у зверненні.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *