Закарпатська прокуратура не згодна з рішенням Апеляційного суду, який пом’якшив Нагірному покарання до 6 років позбавлення волі

прокуратураПрокуратура готує касаційну скаргу на рішення Апеляційного суду, який пом’якшив Нагірному покарання до 6 років позбавлення волі.

Прокуратура Закарпатської області в суді довела вину колишнього керівника хустської філії «Закарпатгазу» Павла Нагірного у вчиненні трагічного ДТП, в якому загинули 32-річна жінка та її дочка, а також були серйозно травмовані двоє дітей (ч.3 ст.286 КК України). Прокуратура, наполягала на максимальному строку ув`язнення за санкцією статті – 10 років, проте Апеляційний суд Закарпатської області пом’як шив йому покарання до 6 років позбавлення волі. Прокуратура не погоджується з таким м`яким вироком і готує касаційну скаргу з цього приводу.

За матеріалами Прокуратури Закарпатської області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Закарпатська прокуратура не згодна з рішенням Апеляційного суду, який пом’якшив Нагірному покарання до 6 років позбавлення волі”

  1. Подивимося яке покарання отримає лікарка-вбивця із мукачівської ЦРЛ Балаж Наталія Борисівна, яка скоїла ДТП із двома смертями. Там мамаша шахрайка Балаж Надія в хід пустила усі можливі і неможливі важелі впливу на суддів, прокурорів, слідчих, усіх шантажує! Страхи, що одна особа дозволяє собі!

  2. Балаж Наталія вже вийшла на роботу, причому поводить себе так, ніби зробила якийсь подвиг, а не вбивство двох людей і поранення інших. В лікарні бардак, причина цьому Васюта, тому там і працюють такі як Балаж Наталія. Хто поставив Васюту головним лікарем знають усі.
    Мамочка Балаж Надія дала за п”яну доньку-вбивцю великі відкупні першим особам нашого краю, а саме тим, що дуже завіряли, що вбивця понесе заслужене покарання. Схоже , що ці заяви були лише для того, щоб зі старої Балаж викачати побільше грошей, бо в аграрному коледжі вона накрала грошей достатньо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *