Закарпатська ОВК зареєструвала опозиційного кандидата Віталія Постолакі

Закарпатська ОВК зареєструвала опозиційного кандидата  Віталія Постолакі

Завершилася реєстрація кандидатів у депутати на проміжних виборах до Закарпатської обласної ради. 7 лютого обласна виборча комісія по проміжних виборах до Закарпатської обласної ради провела підсумкове засідання і оголосила загальну кількість кандидатів по п’яти округах — 132.

По Ужгородському ВО №51 зареєстровано опозиційного кандидата Віталія Постолакі, висунутого Українською партією (УПА). У своєму коментарі “Трибуні” Віталій Андрійович заявив, що основне завдання депутата – не будувати дороги, спортмайданчики, школи та дитсадки, а домагатися цього від діючої влади. Депутат не є бюджетоутворюючою інстанцією. Та й не кожен має таку можливість. Є депутати олігархи, є депутати вчителі, є депутати підприємці, а подеколи – і безробітні. Тому налагодити зв’язок між людиною та владою – і є основним завданням депутата. Тобто,  допомогти людині достукатись до владних кабінетів.

Депутат повинен жити проблемами своїх виборців! Якщо ти не зміг провести жодного прийому громадян, просто вислухати їх проблеми – ти не депутат і тобі не місце в місцевому самоврядуванні.

Безпека наших дітей! У всіх дитячих садках та школах необхідно встановити камери відеоспостереження. Батьки повинні мати можливість контролювати безпеку своїх дітей через інтернет. Вони повинні знати – де їх дитина. Чи вона не прогулює уроки, чи вона взагалі пішла до школи, чи не було в навчальному закладі сторонніх осіб.  Ми маємо, на жаль, багато прикладів у світі, коли терористи чи маніяки брали дітей у заручники в навчальних закладах. Чи ми будемо чекати найгіршого!?

Відповідальність влади! Депутат повинен домагатися від органів виконавчої влади виконання зобов’язань перед населенням.

Незважаючи на особисті політичні, моральні, етичні та релігійні переконання – депутат повинен відстоювати рішення загальних зборів мешканців населеного пункту.

Обов’язковим моментом є тісна співпраця із сільськими та селищними радами. Саме вони найкраще володіють ситуацією щодо проблемних питань села.

Екологія! Недопущення розміщень на території відповідної сільської ради небезпечних виробництв! Збереження екологічно чистими наших земель, лісів та водойм  – є одним із пріоритетних завдань для мене, як кандидата в депутати.

Забезпечення правопорядку! Маючи досвід у даній сфері, необхідно домогтися тісної співпраці між депутатом та дільничними міліціонерами, іншими службами правопорядку. Вимагати від них усунення правопорушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *