Закарпатська міліція приховала ДТП за участі прокурора?

ЛугНа протязі вже 1,5 місяця на адресу інтернет-видання   “Трибуна” масово надходять повідомлення про ДТП здійснене в урощищі Кизій, що на Рахівщині та про інші виходки прокурора Кілічука Йосипа Йосиповича. Лише  за останню добу їх було сім. 

Так як всі повідомлення писалися російською мовою, то редакції здавалося, що вони навряд чи правдиві. Але виявилося, що представники румунської національності, які проживають у Рахівському районі краще володіють російською мовою ніж українською тому і пишуть відповідно на ній.

Ось цитата з одного з листів (стилістика і орфографія збережені): “Прокурор Киличук Йосип Йосипович 18.08.2013 п’яный создал ДТП в Кизий между с. Луг и Дилове,мелиция это ДТП скрыли.Шкоду Октавию розбил в дребизги,ремонту не поддежит,20 дней с сотресением мозга лесился в Раховськом ЦРБ.По выходным Прокурор Киличук Йосип Йосипович с Братвой в Кобылецкой Поляне с Табельного оружя пистолет стреляет по мишеням.Новый Прокурор никого не наказует!!!”

Тому на думку редакції “Трибуни” доцільно було б провести службову перевірку працівниками закарпатських МВС та прокуратури, щоб виявити істину.

 


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

1 Comment

  1. У Кілічука поганяло 100 гривневий, багато мутив з с/г інспекцією із землею, багато розвели румунів що побудувалися за межами села, брали від 2х штук баксів щоб не касували державні акти.

    На початку 2000х водив неґрів. Йому по прокуратурі допомагав Опішняк.
    Має вдома в Бичкові “бар”, ігрові автомати, поширює та продає травку, контробасить сигарети

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.