Закарпатець без двох ніг пішов добровольцем на війну

Закарпатець без двох ніг пішов добровольцем на війну

Василь Штефко із села Кушниця на закарпатській Іршавщині прийшов у 128-му бригаду, щоб бити росіян, котрі самі перетворилися на загарбників, руйнують нашу інфраструктуру, вбивають мирних людей і поводяться гірше нацистів. Про це розповів журналіст, речник 128-ї бригади Ярослав Галас

У 2004 році на заробітках у Росії Штефко втратив обидві ноги і на протезах повернувся додому, в рідну Кушницю. А коли Росія вторглася в Україну, просто не зміг сидіти дома.

“Я не спав дві доби, коли побачив, що відбувається. Просто не зміг сидіти дома, зібрав речі й пішов у військкомат. Зізнаюся зараз перед командуванням, що збрехав там, – сказав, що в мене тільки один протез. І попросився в 128-му бригаду”, – каже Василь.

Свого часу чоловік служив у армії, вміє стріляти, непогано водить машину. Люди, котрі не бачать протезів, навіть не здогадуються, що у Василя немає ніг.

“Тут я за званням сержант, а за посадою – водій, служу в роті вогневої підтримки. Мій батько так само “незаконно” потрапив на фронт у Другу світову. Йому було 15 років, але він сказав, що має 18, і пішов воювати. Дома мене чекає дружина й 11-річна донька. Вони переживають, але й пишаються, що я захищаю країну…”, – розповідає хоробрий закарпатець.

Прийде час, і Василь Штефко своїми протезами розтопче двоголову курицю на російському гербі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *