Мешканці Ульма (Німеччина) вже вчетверте зібралися на  демонстрацію в підтримку України (Відео, Фото)

Мешканці Ульма (Німеччина) вже вчетверте зібралися  на  демонстрацію в підтримку України (Відео, Фото)

Уже традиційно для середи в Ульмі (Німеччина) відбувся мітинг на підтримку України у її боротьбі проти путінської росії. 

До слова, Ульм відомий не тільки найвищою церквою у світі, – Ульмівським Мюнстером, – але і тим незаперечним фактом, що у місті із населенням трохи більше 125 тисяч мешканців проживає  або походить чимало супербагатих людей, які впливають на глобальні економічно-політичні процеси не тільки у федеральній землі Баден-Вюртемберґ, але і в цілій ФРН. На цілий світ є відомою фармацевтична компанія «Раціофарм» та  всеєвропейська галантарейна мережа «Мюллер». Обидві засновані мультимільйонерами з Ульма. Місто прихованих мільйонерів, як часто називають Ульм, має свій гучний голос на політичній арені країни, тому акції саме тут, які засуджують російську агресію і є організованими німцями, є дуже важливими, позаяк репрезентують і думку впливової частини німецького суспільства. 

Війна, яку розв’язав путінський режим, є настільки масштабною і страшною за кількістю жертв та руйнацій, що потребує мобілізації всіх можливих інструментів для досягнення миру, який неодмінно наступить після перемоги України. От і авторка цієї замітки учора змінила журналістське перо на мікрофон, спробувавши передати біль українського народу через виконання тужливої повстанської пісні. Додавши на кінець: «Україна – це Європа!» Цей посил підхопив і міський голова Ульма Ґюнтер Ціш, завершивши свою палку промову перед ульмівцями, що зібралися на Ринковій площі, тими самими словами, що приємно вразило. 

Відтак слово взяла відома місцева волонтерка, наша землячка з Рахова, Віолетта Матічин, яка без напівтонів та прикрас проінформувала німецьку публіку, яка все ж часто апелює до безпорадності росіян перед кремлівським диктатором, що левова частка росіян, котрі мешкають як в росії, так і на території Німеччини, все ж підтримують цей режим і схвалюють путінську агресію проти нашої Вітчизни. « Зараз мова має йти про кінець війни , яка вже призвела до величезних жертв, а не про толерантність до росіян», – наголосила активістка.

Андреас Рааб, керівник місцевого всеєвропейського руху «Панєвропа», який є організатором демонстрації, на завершення як знак солідарності і глибокого розуміння українських біженців, яких в районі Ульма вже близько 500, поділився спогадами своєї родини, яка під час 2-ї Світової війни змушена була втікати із чеських Судетів до Німеччини, рятуючись від переслідувань. 

А фінальним акордом акції стало натхненне виконання демонстрантами Гімну України та лозунги на кшталт «Слава Україні», який разом за українцями охоче повторюють і німці. 

Оксана Кузьмінська

//

http://


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


Telegram @trybuna - новини у смартфоні

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.