Zakupki.Prom.ua - найбільший майданчик державних і комерційних тендерів, офіційний учасник систем ProZorro та Rialto

Захисники Коханівського розгромили Святошинський суд Києва (відео)

Захисники Коханівського розгромили Святошинський суд Києва (відео)

У залі суду, де зірвалось обрання запобіжного заходу для лідера “Добровольчого руху ОУН” Миколи Коханівського, правоохоронці застосували силу проти активістів, які блокували його вивезення в ізолятор тимчасового утримання.

Націоналісти  блокували суд у зв’язку із рішенням продовжити утримування Коханівського за гратами до наступного засідання. Вони стверджують, що строки для утримування Коханівського вийшли і тому заблокували вхід до зали суду зсередини, щоб недопустити його вивезення. Соратники Коханівського визнали таке рішення незаконним і вимагали негайного розгляду питання, результатом якого, повинно стати звільнення лідера “Добровольчого руху ОУН” з-під варти.

Правоохоронці застосували газ проти активістів. У відповідь активісти ОУН розгромили приміщення Святошинського суду Києва.

Сам Коханівський пояснив, що тікати не збирається і залишається у суді, Прихильники лідера ОУН вважають, що конвой не має права доправляти Коханівського назад в ізолятор тимчасового утримання.

На 6.00 ситуація за словами Ганни Синькової наступна:

Останні новини: адвокати щось радились з силовиками про вихід з ситуації, але схоже ні про що не нарадились.
Потім приїхали вибухотехніки і сказали що тут є вибухівка. Виявилось, що вибухівка – це макет АК який присутній на суді воєнрук лишив слухняно на прохідній. Кароч слухняно залишений макет вибухотехніки вилучили. Щодо логіки, зробіть ласку, – не питайте.
Наразі активісти укріплюють барикаду. Щоразу як до неї торкаються – в фойє сиплеться газ, який міліметровим шаром осів на всіх поверхнях в залі.

Щодо мене – все цілком ок. Тіко кашляти не дуже приємно – від кашлю болять нирки. Але хз від чого це – може від того що довелося настрибатись досхочу з лавки на лавку і з вікна і у вікно)

Що буде далі – хз. Враховуючи який неочікуваний був штурм – наступний може початись у будь-який момент…

http://

http://

Loading...

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *