За одну ніч закарпатські полісмени виявили 8 п’яних водіїв

За одну ніч закарпатські полісмени виявили 8 п’яних водіїв

І досі люди продовжують сідати за кермо напідпитку, про що свідчать ці 8 випадків за ніч. 3-є з водіїв взагалі відмовилися проходити тест на рівень алкоголю в крові. На всіх водіїв патрульні склали відповідні адміністративні матеріали, зокрема за статтею 130 КУпАП (керування у стані сп’яніння).

Першого водія зупинили біля 22:00 в Ужгороді за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування чоловік перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння, що й підтвердили лікарі під час огляду.

Наступного водія з явними ознаками сп’яніння ужгородські патрульні зупинили за порушення ПДР біля 23:00, від пропозиції пройти тест на стан сп’яніння чоловік відмовився у присутності 2-х свідків.

Близько 1:00, за порушення ПДР ужгородські патрульні зупинили жінку-водія – результат «Драгера» 0.65 проміле, у цей час інша жінка-водій також пройшла огляд на стан сп’яніння у лікарні – результат також виявився позитивним.

Мукачівські патрульні, при спілкуванні з водієм «Mitsubishi» також помітили ознаки алкогольного сп’яніння – порушення мови, координації рухів, різкий запах алкоголю. У присутності свідків чоловік відмовився проходити огляд.

Біля 4:00 у Мукачеві в лікарні підтвердили, наявність алкоголю у іншого водія, якого зупинили за ПДР.

У той час в Ужгороді, водій напідпитку здійснив наїзд на бордюр – у результаті авто має механічні пошкодження. Те, що чоловік перебуває напідпитку підтвердили лікарі – 1.73 проміле.

І біля 5:00 ужгородські патрульні зупинили авто, де у водія помітили ознаки алкогольного сп’яніння, але від проходження огляду він відмовився.

Патрульні застерігають: будьте відповідальними, не сідайте за кермо напідпитку й пам’ятайте, що відмова від проходження огляду на стан сп’яніння не звільняє вас від відповідальності!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *