Із 75 мажоритарників на Закарпатті лишилося 64

Із 75 мажоритарників на Закарпатті лишилося 64

вибориНа Закарпатті залишилося 64 мажоритарники. Про це йдеться на сайті ЦВК.

Комісія скасувала реєстрацію 67 кандидатів у народні депутати України, які балотувалися у порядку самовисування, а саме Агости Є.В., Ващенка І.В., Туряниці В.В. та Ульянець С.Г. – в ОВО № 68 та  Хоми С.І. – в ОВО № 72.

Четверо перших кандидатів пов’язані з партією УДАР та Робертом Горватом, тож існує думка, що їх реєстрували викючно для збільшення  присутності членів ДВК від УДАРу за жеребкуванням.

Крім того, розглянувши відповідні заяви політичних партій та рішення з’їздів цих партій, ЦВК скасувала реєстрацію 28 кандидатів у народні депутати України, висунутих ними в одномандатних виборчих округах, а саме Кисиличина С.В. та Стойки С.С. висунутих політичною партією Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” в ОВО № 68 та 72  відповідно.

Раніше ЦВК оголосив про скасування реєстрації трьох  кандидатів, а саме Чучки П.П. – в ОВО № 68, Ільтьо І.І. та Кріля І.І. – в ОВО № 69.

За даними ЦВК, зняв свою кандидатуру по округу №72 і представник Ляшка Габор Іван.

Таким чином на Закарпатті залишилося 64 із 75 мажоритарників.

Згідно опублікованого календарного плану, звернення кандидата у депутати із письмовою заявою про відмову балотуватися приймлися не пізніш як за дванадцять днів до дня голосування, тобто до 13 жовтня включно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *