З 2010 року в Україні збудовано та реконструйовано близько 1300 спортивних об’єктів

– Підготовка українських спортсменів до виступів на кращих світових міжнародних змаганнях, у тому числі Олімпіаді-2014 в Сочі, є важливою складовою урядової політики. Міжнародні спортивні змагання – це публічна дипломатія, що вибудовує конструктивні відносини між державами через спорт, – сказав Олександр Вілкул, Віце-прем’єр-міністр, заступник голови Оргкомітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Юнацьких Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх універсіадах, чемпіонатах світу та Європи.

вілкул

 

 

Олександр Вілкул зазначив, що з 2010 року в Україні збудовано, реконструйовано, відремонтовано та введено в експлуатацію близько 1300 спортивних об’єктів. У порівнянні з 2010 роком у 2013 році в Україні на 529 спортивних об’єктів стало більше і сьогодні їх кількість налічує 106 тисяч 361 об’єкт.

 

Особлива увага Урядом приділялася розвитку мережі спортивних майданчиків, у тому числі для занять ігровими видами спорту. Тільки за три роки їх кількість збільшилася на 1 тис 781.

 

 

 За останні три роки в країні побудовано 29 плавальних басейнів, введено в експлуатацію лижну трасу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, яка отримала сертифікат Міжнародної федерації лижного спорту FIS. Ця траса може використовуватися для проведення міжнародних змагань як олімпійськими, так і паралімпійськими лижниками. Наразі ведеться робота і з розвитку Олімпійської бази в Конча-Заспі.

 

– Важливим елементом розвитку спорту, створення нових об’єктів є проведення в Україні спортивних свят світового рівня, –  сказав Олександр Вілкул.

 

 

 Наразі, до ЄвроБаскету 2015 будується 7 сучасних багатофункціональних арен у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Одесі, Харкові та Львові, а також проводиться реконструкція Палаців спорту в Києві та Дніпропетровську. Також буде побудовано 6 тренувальних баз у Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Львівській, Одеській та Харківській областях. Ці бази після проведення чемпіонату будуть передані дитячо-юнацьким спортивним школам. Також у рамках підготовки до ЄвроБаскету 2015 будуть створені 3 універсальних тренувальних комплекси в Криму, Карпатах та Київській області. Комплекси будуть передані національним збірним України для проведення тренувань та проходження оздоровчих процедур.

 

– Також потужним імпульсом для розвитку як спорту, так і національної економіки стане підготовка країни до Зимових Олімпійських ігор 2022 року, у разі здобуття державою права на їх проведення, – сказав Олександр Вілкул.

 

Засідання Оргкомітету з підготовки спортсменів до міжнародних змагань пройшло під керівництвом Прем’єр-міністра України, голови оргкомітету Миколи Азарова в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа».

 

 

 Під час засідання обговорювалися питання підготовки спортсменів України до участі в ХХІІ зимових Олімпійських іграх 2014 року у м. Сочі (РФ). На Зимову Олімпіаду поїде 51 український спортсмен. Українці змагатимуться у біатлоні, лижних гонках, фігурному катанні, санному спорті, фрістайлі, гірськолижному спорті, сноубордингу, стрибках на лижах, лижному двоборстві, шорт-треці та бобслеї. На ХІ Зимових Паралімпійських іграх українські спортсмени виступатимуть у 3 видах спорту – лижних гонках, біатлоні та гірськолижному спорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *