Ярмарок «Книга-фест – 2013» завітає до Ужгорода

ярмарок

23 травня з 10.00 до 18.00 у галереї “Ужгород”, що на проспекті Свободи, відбудеться виставка-ярмарок «Книга-фест – 2013».

Важливою частиною цьогорічної виставки-ярмарку стануть презентації нових книг, автограф-сесії, зустрічі з авторами, книжкова лотерея. Відвідувачі також самі зможуть обрати книгу-симпатію із запропонованих на виставці книг з Ужгорода, Мукачева, Тернополя та Львова.
Організаторами виставки є управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, управління культури облдержадміністрації, Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Ф. Потушняка, Закарпатська організація Національної спілки письменників України, громадська організація “Асоціація бібліотекарів Закарпаття”.
В рамках виставки 22 травня у приміщенні Закарпатської організації НСПУ о 14.00 відбудеться “круглий стіл” на тему “Сучасна книга: здобутки, проблеми, перспективи”, в якому візьмуть участь письменники, видавці та гості книжкового свята, о 16.00 – урочисте відкриття меморіальних дошок Федору Потушняку та Петру Скунцю на фасаді ЗОУНБ, а о 17.00 у читальній залі ЗОУНБ з шанувальниками книги зустрінуться гості “Книга-фесту” видавці і автори видавництва “Богдан” (м. Тернопіль) та українські письменники Словаччини.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *