Янукович обіцяв “закатати в асфальт” всіх незгодних регіоналів

януковичПридушуючи бунт у фракції президент Віктор Янукович обіцяв усіх опонентів пересаджати по тюрмах

Про це пише видання Insader з посиланням на власні джерела в парламенті.

За словами присутніх, приїхавши в Раду Янукович сказав депутатам, що він просто з лікарні. «У мене був крововилив, я лежав під крапельницею, але побачивши, що тут відбувається, я приїхав до вас», – переказують депутати слова Януковича.

Також один з регіоналів розповів, що «такого мата я не чув давно». «Він погрожував закатати всіх в асфальт і пересаджати до такої-то матері, говорив, що на кожного з нас у нього є справа», – розповів один з регіоналів.

Янукович також заявляв, що «проект Мірошниченка» він обговорював по телефону з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель і віце -президентом США Річардом Байденом, і вони схвалили текст документа. Після чого він сказав, що звільнивши Миколу Азарова з посади прем’єр міністра, він виконав одну з вимог опозиції, але не може постійно «грати в одні ворота» і тепер її черга йти на поступки.

Сергій Тігіпко заявив, що багато депутатів з його групи відмовляються голосувати за «проект Мірошниченка», так як банально побоюються за своє життя. За його словами, днями дев’яти з них громадяни принесли під будинки похоронні вінки. У відповідь президент доручив Андрію Клюєву забезпечити охорону цих регіоналів. Продовжувати дебати з Януковичем Тігіпко не став.

Далі президент сказав , що не збирається підписуватися під скасуванням скандального закону Колесніченка-Олійника. І, нарешті, Янукович прямо заявив нардепам – якщо вони не проголосують за «проект Мірошниченка», він увечері виступить з телезверненням до народу, в якому повідомить про розпуск парламенту, а вранці підпише відповідний указ. Після чого призначить позачергові парламентські вибори, а після них, можливо, і позачергові вибори президента.

Перевірити, чи блефує Янукович, регіонали не наважилися, пише видання Після довгих роздумів вони погодилися підтримати «проект Мірошниченка». «Не поспішайте мене судити. Побули б ви один на один з президентом, тоді б зрозуміли», – сказав один з депутатів близьких до Тігіпка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *