Яке їхало, таке здибало по-закарпатськи

слюсаренко2Родина Балог готує “достойні” кадри для управління краєм.

В українській політиці в останні кілька місяців дуже популярним став відомий вислів про революції, котрі задумують генії, втілюють фанатики, а їхніми плодами користуються негідники. Візьмімо, до прикладу, Закарпаття. Що маємо сьогодні? На хвилі піднесення на перші ролі виходять сумнівні особистості, які прагнуть «під шумок» отримати керівну посаду, а принагідно ще й вирішити свої корисливі інтереси. Нові «герої революції» активно рвуться до влади, не гребуючи методами й засобами.

І обласна податкова для таких псевдо-революціонерів дуже ласий шматок. Список бажаючих очолити цю структуру вражає, особливо дивують деякі прізвища. Наприклад, ще недавно відома вузькому колу ужгородців така собі пані Вікторія Слюсаренко переконує всіх і вся, що тільки під її чуйним керівництвом обласна податкова працюватиме так, як слід. Позиціонує себе виключно як борець за права підприємців, розпинаючись на кожному кроці (бажано у присутності ЗМІ) про неправомірні дії та тиск податкової на бізнес, не забуваючи при цьому акцентувати увагу на важливості чесної сплати податків. Останнім часом Інтернет-мережа аж кишить описами її доблесних подвигів. До речі, саме вона є автором рішення сесії обласної ради, в якій остання з порушенням своєї компетенції зобов’язує податкову скасувати рішення, прийняті нею з 2008 року. Як результат — сам голова Закарпатської обласної ради Іван Іванович Балога рекомендує В.Слюсаренко керівництву держави на посаду головного податківця краю.

слюсар

Чому ж з 2008 року, спитає хтось. А відповідь проста: саме в 2008 році пройшли перевірки підприємницької діяльності пані Вікторії та її родичів, які закінчилися донарахуваннями податків до бюджету. Використовуючи різноманітні схеми, закарпатська «бізнес-вумен» та її оточення не особливо горіли бажанням поповнювати бюджет сплатою податків від своєї підприємницької діяльності. Яку ж лепту у розвиток міста, краю чи держави внесла зазначена пані, мабуть, цікаво всім. Так ось, будучи активним підприємцем на світлій стороні (боронь Боже, не «в тіні»), вона сплатила за кожен рік, починаючи з того ж таки 2008 року, аж 0 цілих 0 десятих гривень… Показово чи не так?

Як підприємець, В.Слюсаренко використовує свою діяльність для формування витрат для інших суб’єктів, для чого не гребувала просто підтасуванням (а реально — просто підробкою) документів.

А ось скрін-шот з її сторінки у соціальній мережі, який мав би свідчити про активну громадянську позицію пані Слюсаренко. Стиль і грамотність, як кажуть, без коментарів. «Професійність» теж простежується. А в принципі, для керування податковою цього й не потрібно, мабуть, так вважає В.Слюсаренко. Головне – бути «в тємі».

Заразом Вікторія не забуває піарити себе на темі боротьби з «свавіллям» податкової, даючи прес-конференції. Причому підходить до цієї справи абсолютно непрофесійно, плутається у думках, одночасно обвинувачує податківців в тому, що вони, з одного боку, здійснюють тиск на бізнес, а з іншого, що значна частина того ж таки «утисненого» бізнесу – в тіні і з цим явищем податківці не борються. Хоча, від цих прес-конференцій є й свої плюси – присутні на таких заходах журналісти мають змогу особисто пересвідчитися у компетентності та послідовності новоспеченої революціонерки.

Шановна Вікторія добре продумала, яким чином вирішити особисті питання – поскасовувати податкові рішення. Найкращий варіант – зробити це чужими руками, використавши для цього громадськість та діючу при обласній податковій Громадську раду. Та ще й добряче на цьому заробити можна, виявляється.

Пані Слюсаренко настільки знахабніла, що бачачи, що освічені люди ніяк не реагують на її заклики, на останнє засідання Громадської ради при обласній податковій привела з собою молодиків-крикунів, кількість яких була в рази більша за присутніх членів Громадської ради. Їх завданням було одне — кричати голосніше, кидати гасла на кшталт «коли припиниться рекет?», вивести з рівноваги та залякати членів Громадської ради. Члени Громадської ради, поважні і інтелігентні люди з реального бізнесу, насправді просто шоковані нахабністю і брутальністю цієї дами, так званого борця за справедливість.

Можемо проаналізувати й іншу сферу діяльності праведного підприємця, аудитора і кандидата економічних наук. Її авторитет в Ужгородському національному університеті яскраво ілюструє такий факт: на виборах завкафедрою за неї проголосувало аж 2 осіб і її кандидатура з тріском провалилася. Особливою «любов’ю» палають до свого викладача і студенти, які систематично звертаються на «гарячу лінію», інформуючи про факти вимагання хабарів пані Слюсаренко за «вирішення» питань з успішністю.

А, так. Було би помилково вважати, що пані Слюсаренко не має прихильників. Найперший і вірний соратник – «видатний» ужгородський юрист Анастасія Бачинська, яка, прикриваючись громадськістю, звільняє одним помахом ручки начальників податкових інспекцій для того, щоб розчистити побільше місця для своєї бойової подруги Вікторії (раптом не пройде подання Балоги на обласного начальника, то хай буде начальником податкової інспекції хоч в місті Ужгороді, чи зрештою в Ужгородському районі (дивно, інші райони чомусь наших дам не зацікавили, видно далеко буде добиратися на роботу).

В середовищі податківців ходить жарт, що якщо цю даму призначать в податкову – люди зі здоровим глуздом просто звільняться. Очевидно, що родині Балог потрібні саме кадри, некомпетентні пустозвони, які виконуватимуть любі забаганки клану.

Karpat.com.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

8 відповідей до “Яке їхало, таке здибало по-закарпатськи”

 1. Цікаво, де “активістка” Слюсаренко, що так граматикою “храмає”, диплом купила?
  Судячи з викладених нею думок – не дуже дорого…, на податках економить, революцію використовує, мабуть вже й “сотню” формує, цікаво хто до неї захоче увійти?

 2. У пані Слюсаренко передчасно почався клімакс і приливи бють у голову і в інші місця, мабуть, також. Аж бідний чоловік від неї утік, Правда перед тим вона його добре обібрала. Навіть з грамотністю на рівні 5 класу у кандидата економічних наук не дуже.Почитайте її пряму мову – стане соромно за нашу науку. Бідні студенти. А податківцям та членам громадської ради побажаємо витримки. Скоро пані Вікторію заберуть у психушку через роздвоєння особистості, паранойю і месіанство.

  • Вона на вечірньому відділені універу вчилася)) це ще гірше,ніж заочно. таке як ПТУ

 3. Типова картина для нашого краю. Як кажуть, “кому війна, а кому мати рідна”. Одне хочеться спитати у “головної героїні”. У душі не шкрябає? Совість нагадує про себе? А чи за чиїсь “шкурняки” боролися і померли Герої на Майдані не так давно? Вони цього прагнули у подумі останнього подиху?…Я впевнений що ні…, але Вам і Вашим панам цього не зрозуміти. Завдяки Вам та вамподібних “панським підбультам – мародерам” цинічно паплюжаться світлі надії справжніх УКРАЇНЦІВ. ГАНЬБА!!!

 4. Слюсаренко і Бачинська – дві абсолютно безграмотні аферистки, які вже не одну людину підвели під кримінал. Вони такі ж “аудитор” і “адвокат”, як Янек “проффесор”. В середовищі професійних юристів ціну їм знають, і ніхто з ними не рахується. Жодна авторитетна людина, яка поважає себе, не має з ними справи. Ці дві особи, зібравши собі подібних, “спливли” на революціних гаслах, вирішуючи свої особисті питання і отримуючи за свої походеньки по державних органах гроші від своїх політичних замовників.

 5. Страшна!!! людина Вікторія Слюсаренко. Всіх використовую . За гроші рідну маму використала . Син від неї відмовився як від матері .
  Ліцензіїї аудиторської її лишили .
  І це все знає все місто .
  Як її сюди взяли в громадську раду .

  НЕма таких слів поганих в мові, тільки нецензурними словами реально описати цю людину щоб описати її душеньку.
  Мабуть такі люди їм потрібні

 6. Ці люди йдуть до влади!Пані Слюсаренко та її «дуже чесна»команда. У складі: Юриста Бачинська А.,Голови громадської ради Пересоляка і компаніїї Та розповідають про честіть, порядність та намагання допомогти людям. А насправді все навпаки їх одне бажання використати людей та получити з цього як найбільше. Розповідають про закони,а самі вирішують всі питання шляхом «все схвачено». Юристи вирішують питання тільки зі знайомими суддями і за гроші. Та отримають ті рішення , котрі їм потрібні. Пані Бачинська А. вже брали на хабарах. Пані Слюсаренко лишили аудиторську ліцензію. Стільки ,скільки вони «кинилу» людей в городі. Взяли гроші і не виконали свою роботу. А тепер вони хочуть нам нав’язувати свої думки і бачення розвитку країни. А за цих людей була революція.
  Не чесні, лицемірні люди.Аферисти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *