Як закарпатська міліція охороняла угорського прем’єра (відео)

орбанСьогодні, 26 квітня, у Берегово приїхав з одноденними неофційним візитом премєр-міністр Угорщини Віктор Орбан. Основна мета візиту – підписання угоди про підтримку фінасування Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ.

На КПП “Лужанка-Берегшурань” високого гостя зустрів особисто голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида з делегацією, до якої входили його заступники – Володимир Приходько та Антон Громовий, голова Берегівської РДА Володимир Гулянич, начальник Чопської митниці Олександр Похилько та інші.

З угорського боку були присутніми посол Угорщини в Україні Мігай Баєр, генеральні консули Угорщини в Ужгороді і Берегові Йожеф Бачкаі та Іштван Тот, представниця Міністерства юстиції та державного управління Угорщини Каталін Любка.

Близько опівдня центральну площу у Берегові, біля будівлі угорського інституту, очепила міліція та охоронці, які не пропускали жодної людини. Тут припаркувалося з десяток автомоблів з дипломатичними номерами. Як тривала підготовка до цього “неофіційного візиту” можна переглянути на цьому аматорському відео.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *