Categories Новини

Як голосує циганський табір на Закарпатті (відео)

табірТривожна інформація надходить із села Павшино, що на Мукачівщині. Там, близько десятої години ранку, на виборчу дільницю під’їхав циганський барон Золтан Горват разом зі своїми “підопічними”, щоб проголосувати.

При цьому, роми, які отримували бюлетні від комісії, замість того, щоб пройти до кабінки голосування, підходили до помічника барона. Саме той вказував біля якого прізвища варто поставити відмітку. На зауваження спостерігача від “Свободи” Томаша Лекача подібні голосування були припинені.

При цьому, як розповів журналісту інтернет-видання “Панорама Мукачева” сам спостерігач, опісля голосування всі цигани підходили до жигулів барона, з яких кожен отримував “подяку” за відданий голос. Спостерігач одразу викликав міліцію. Але правоохоронці замість того щоб затримати порушників, просто взяли від них покази і відпустили.

“Я склав акт, який виборча комісія чомусь відмовилась прийняти. Зараз на місце пригоди мають приїхати правоохоронці, які і вивчатимуть факт “матеріального заохочення” виборців. Циганський барон погрожував мені розправою”, – заявив спостерігач від “Свободи”.

Станом на 12 годину у Павшині проголосувало 190 виборців. При цьому, як зазначає представник “Свободи”, близько 30 голосів було віддано ромами.


http://panorama-mukachevo.com/

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *