Виставка писанок відкрилася в Ужгороді (ФОТО)

fotoГоловне не забувати, що великоднє яйце символізує сонце, життя і безсмертя, тому писанка повинна бути яскравою!» – каже учасниця виставки Наталя.

Виставку писанок та великодніх виробів організували вихованці «ПАДІЮНу». Авторські техніки, декупаж, квілінг, дряпанки та крашанки. Вибір на будь який смак та вподобання. Яскраві, неординарні, творчі   та креативні.   Для всіх бажаючих педагоги провели майстер-клас із оформлення великодніх яєць. «Є десятки способів і технік зробити великодню писанку особливою та ексклюзивною.

Головне не забувати, що великоднє яйце символізує сонце, життя і безсмертя, тому писанка повинна бути яскравою!» – каже учасниця виставки Наталя. Керівник Креатив-студії обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН» Вікторія Синичко наголошує, що для оформлення писанок можна використовувати майже усі підручні матеріали – кольоровий папір, крупи, фарби, бісер, стрічки, паперові серветки з візерунками, цибулиння та наліпки. Чим би ви не прикрасили великоднє яйце   воно буде святковим, тому   значно важливіше, що автор вкладає у свою роботу.
Найбільшу зацікавленість вивченням методик на майстер класі проявляла малеча. Вихованці ділилися, що розмальовувати та оформляти писанки – це, як правило, улюблене заняття серед всіх великодніх приготувань. Тому використовувати нові техніки з року в рік стає все цікавіше. «Я цього року спробую оформити писанки з допомогою воску та фарб, так колись робила моя бабуся, а тепер я подивлюсь на майстер класі як це робити і спробую зробити таке вдома з мамою» – зізнається 10 річна Аліна.
Крім того під час виставки нагородили і учасників конкурсу «Воскресни, писанко!».

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *