Categories Новини

Всі наречені дуже добрі, та все ж звідки беруться злі дружини?

 

Ми допоможемо Вам запобігти помилок, які найчастіше роблять чоловіки при виборі дружини і дамо поради , як зберегти любов та повагу у звідкисім’ї.

Подружнє щастя дуже часто порівнюють з медовими стільниками, які будують дві бджоли, і чим більше вони трудяться, тим солодше виходить мед всередині. Багато людей запитують, чому вони позбавлені щастя, гармонії в сімейних відносинах і як повернути їх? Немає сумніву в тому, що щастя родини в першу чергу залежить від самого подружжя.

Головна умова – щоб між ними було взаєморозуміння. Важливо, щоб їх об’єднувала любов, але не та легковажна любов, яка спалахує і гасне раптово, а та, в якій поєднані духовна гармонія і ніжні благородні почуття.

Почнемо з самого початку. Оберемо жінку. Щоб згодом не виникало докорів накшталт : “Обманула…Вже не та…”. Спробуємо розгледіти справжнє обличчя, не завуальоване під солодкою посмішкою маски. Ніякої любові з першого погляду. Ні,ні і ще раз ні. Ніякої фатальної пристрасті. Щоб вибрати дружину, нічого такого не знадобиться. Ніякого сонячного удару. Взагалі – ніяких почуттів, один голий і холодний розрахунок. Тому що мова йтиме про вибір дружини, дорогоцінної дружини, матері ваших майбутніх дітей, бабусі ваших чарівних онуків. У даній ситуації емоції не просто недоречні, вони злочинні. Ну не станете ж ви, скажімо, прийшовши в автосалон, щоб купити собі автомобіль, носитися від одного блискучого авто до іншого. При виборі автомобіля важливо зовсім інше – безпека, економічність, дизайн і, нарешті, ціна. Саме за цими критеріями – вдумливо, неквапливо, так, як добра господиня купує на ринку парне м’ясо і свіжі овочі до обіду, – ми і будемо “купувати”, тобто вибирати собі дружину.

             Що зазвичай робить  при здоровому глузді джентльмен, як тільки на його горизонті з’являється підходяща для утворення пари особа?  Сучасна молодь впирається у зовнішні фактори,  привабливість , а часом стається, що і прибуток батьків відіграє не мале значення. “Воістину, кого Господь хоче погубити – позбавляє розуму!” Перше, що слід робити, якщо збираєтеся вибрати дружину, – це бігом до панночки в гості. І не просто в гості – а на обід, або вечерю, на яких зберуться все сімейство з чадами, домочадцями, улюбленими тваринами, домашніми вірусами і верескливим немовлям у колисці. Випробування, звичайно, болісне, але ефективне. Там ви скоріш про все почуєте історії, яких сама б дівчина вам посоромилася розповісти. Відчуйте себе таємни агентом. Ваше завдання – пильне “спостереження”. Якщо ви любите попоїсти, пильнуйте. Звичайно одразу й не помітно але все ж побачити істину можливо. При будь якій розмові по телефону, при зустрічах, мимохідь, запитуйте чим вона займається напротязі дня. Якщо ні разу не пригадала своїх господарських обов’язків, або пригадала, але з вируючою агресією, будьте на поготові. Насправді існує безліч дрібниць які допоможуть вам розгледіти справжню господиню. Перш за все – це опіка за вами. Якщо дівчина постійно, а не лише аби пустити пил у очі, опікується вами,  сама запрошує на обід, турбуватися немає про що.

Коло інтересів. Тепер тихенько прокрадемся в милу дівочу кімнату. Що тут поробляє ваша дівчина, коли ви її не бачите? Малює, вишиває гладдю або із зав’язаними очима на швидкість розбирає кулемет? Що зберігає на своєму туалетному столику? Книга одного з іноземних філософів XIX сторіччя, модний журнал або книга про підкорення всесвіту і чоловіків в тому числі. Щоб там не знаходилося, обирати і жити з нею, звичайно Вам!

Друзі. Звичайно слова “скажи мені хто твій друг і я скажу тобі хто ти”, не рідко не виправдовувала себе, але все ж таки взяти до уваги слід.

Вміння економити. Вибрати дружину вам допоможе спільне відвідування великого, дорогого, престижного магазину. Або десятка малесеньких, але ще більш дорогих і престижних магазинів. Якщо обраниця ще під час ваших зустрічань повністю втрачає над собою контроль при вигляді різнобарвного шмаття і меню в ресторані, хапає все підряд, не дивлячись на цінники, або, ще гірше змушуває Вас обирати для побачень саме найпрестижніші заклади, вважаючи це за належне, тому що вона, на її думку, варта саме такого ставлення. Що ж, під слушним приводом (зателефонувати, піти до туалету) ТІКАЙТЕ! залиште цей магазин і цю дівчину назавжди. Тому що правильна майбутня дружина, бабуся і мати спочатку жваво пробіжиться ,торговою площею ,чотири ознайомлювальних кола, прицінюючись  і скорботно хитаючи головою. Потім чесно зізнається, що тут, звичайно, мило, але безрозсудно дорого, і що її старі чобітки цілком протягнуть ще два-три сезони, а шубка їй не потрібна зовсім у зв’язку з надмірною любов*ю до тварин. Натомість запропонує   поїхати краще додому –  пити чай з власноруч спеченим тістечком”. І якщо у Вас надто добрі батьки, вмовте їх теж бути не надто щедрими, а то, як на власному досвіді бувало, власноруч згодують монстра ненажеру, який вже не соромлячись буде прагнути не тільки від вас, а й від них.

Охайність. Гарна дружина ніколи не втомлюється. Хоч певне, що стомлюється, але вигляду не подає. Завжди слідкує за порядком і затишком.

Відверто кажучи, для вибору дружини її зовнішність абсолютно не принципова. Але якщо вам з якої-небудь причини все ж важливий цей фактор, то керуйтеся тим, що здорові, міцні, білі зуби – запорука того, що стоматолог ще не скоро добереться до вмісту вашого гаманця, довге волосся свідчить про здоровий організ і правильне харчування, а якщо вірити науковцям, то високе чоло попереджає про схильність до філософії.

Дівчина, яка успішно пройшла всі запропоновані тести, не має ціни. Якщо ви знайшли такий скарб, негайно кидайте холостяцьке життя, пустих подружок, й безглузді вечірки -рушайте разом з дівчиною своєї мрії в бік найближчого Палацу одружень.

Та все ж чому жінки інколи стають просто нестерпними і починають засмічувати мізки чоловікам, як на перший погляд здається – усілякою нісенітницею.

Та все тому, що їм таким хорошим, просто не вистачає чоловічої уваги, і вони хочуть бачити і відчувати, що дійсно потрібні “своїм героям.

Секрет сімейного щастя і благополуччя дуже простий: головне – щоб була щаслива дружина, тоді вона подбає і про все інше. А як зробити її щасливою? Все зовсім не так складно, як може здаватися на перший погляд:

1.Важливо, щоб у вас обох були спільні погляди на життя.

2.Намагайтесь допомагати своїй дружині в домашніх справах. Навіть якщо вона відмовиться, їй буде приємна Ваша турбота.

3. Не звертайте уваги на деякі недоліки своєї дружини і завжди пам’ятай, що її гідності, благородні якості перевищують дрібні недоліки.

4.Не скупіться на свою дружину, себе або дітей. Не дорікай свою дружину тим, що ти утримуєш її (якщо ці витрати в розумних межах). Це – твій обов’язок. Якщо ти докоряв свою дружину цим, то втрачаєш винагороду за це благе діяння.

5.Ніколи не принижуйте свою дружину, тому що це надовго залишить слід у її серці.

6.Давайте відчувати своїй дружині впевненість у собі. Не роби її своєю тінню, яка покірливо слід за тобою, виконуючи всі твої примхи.

7.Кожного разу, коли Ваша жінка гідна похвали і подяки, не скупися на добрі слова на її адресу.

8.Виходячи з дому, попроси дружину посміхнутися і помолитися за Вас.

9.Не дорікайте і не сваріть своїх жінок.

10.Не зраджуйте!

Кохайте свою дівчину або жінку. Будьте з нею щирі. Адже душевна близькість важливіша за все і кожна дівчина мріє про це. Любіть її такою, яка вона є і тоді ви зробите її найщасливішою. Будучи щасливий і сам!

Людмила Куклишин

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *