Відомим закарпатським нейрохірургом Смоланкою “зайнявся” УБОЗ

доктор смоланкаЗакарпатські ЗМІ неодноразово писали про зловживання, які відбуваються в   Обласному центрі нейрохірургії та неврології, що очолює Володимир Смоланка.

Про моральні (чи аморальні) якості слуги народу від Гіппократа свідчить той факт, що отриманий від зарубіжних меценатів томограф – надзвичайно корисна річ у нашій області – отриманий, до речі, в якості гуманітарної допомоги (тобто – безкоштовно), експлуатується на повну котушку, але вже зовсім не безкоштовно. Чомусь кожен хворий, який потребує обстеження, має заплатити за послугу 1500 гривень, що складає майже дві пенсії середньостатистичного українського пенсіонера.

Складно оминути питання і професійного рівня нейрохірурга В. Смоланки. Очолюваний ним Обласний центр нейрохірургії та неврології у всіх ЗМІ називають провідним в Україні. Тим не менше, можна вивести дивну закономірність: пацієнти В. Смоланки живуть не більше півроку. Чому? На це питання мала би дати відповідь комісія, яка насправді і повинна б оцінювати рівень підготовки лікарів. Але пан Смоланка, видимо, має дуже захищену спину, оскільки саме за його гарячого сприяння і “під нього” було ліквідовано обласний пологовий будинок, що спеціалізувався на патології. І це в світлі того, що сьогодні практично кожні другі пологи відбуваються з патологією. Зате маємо Обласний центр нейрохірургії та неврології, який перетворено на безроздільну вотчину та більш ніж ефективний бізнес-майданчик для заробляння грошей паном Смоланкою.

Вбитий горем батько 36-річної Євгенії з пр. Свободи в Ужгороді (з етичних міркувань не станемо називати прізвище) повідав про те, що на операцію доньки йому довелося віддати гроші, які родина ціле десятиліття збирала на придбання автівки. Але молода жінка померла буквально через пару місяців після хірургічного втручання, проведеного В. Смоланкою. Така ж сама доля спіткала десятки інших пацієнтів, так що особистий цвинтар доктора доволі таки просторий.

Зараз нейрохірург дає відповіді на ці та інші запитання правоохоронців, а політикани з “ЄЦу” кричать про політичні переслідування.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *