Categories Новини

Вічно худнучим присвячується!

 їжаНапевно, в цьому світі не існує жінки, яка жодного разу в житті не намагалася схуднути. Хтось дійсно має зайву вагу і хоче її зменшити, а хтось катує себе заради заповітних двох кілограмів. Але чи справді ці кілограми є зайвими?

 Для початку внесемо ясність у питання.

 1. Зайві кілограми – це не добре і не погано. Як і все інше в цьому світі. Ви самі вирішуєте, як ви ставитеся до того, що на вас є додаткові 3-30 кілограмів живої плоті. І якщо ви хочете зіпсувати собі життя, то перше, що вам потрібно зробити, – це набрати вагу.

 

2. Той факт, який ми зараз згадаємо, багато жінок заперечують. Але тим не менш, «вони вибрали повноту добровільно і без жодного примусу». Бути стрункою чи не бути – це залежить від вас.

 

Але у повної людини є і свої радощі! Треба просто усвідомити, що це теж ваш вибір і, будучи повною, жінка отримує:

 

гастрономічний комфорт (їсть все, що не приклеїно, а що приклеїно, віддирає і теж їсть),

 

відсутність необхідності займатися спортом,

 

вільний час,

 

потурання своїм слабкостям,

 

ненапружуваних спосіб життя, можливість дивитися серіали, розмовляти з подругами і т. д.

 

Це, так би мовити, явні вигоди повноти (їх насправді більше, все не перерахуєш). Крім того, повна людина отримує чимало прихованих вигод.

 

Ось деякі з них:

 

для нашої підсвідомості чим людини більше, тим їй безпечніше – вона набрала додаткові ресурси на всякий випадок. Саме тому люди повніють, коли якийсь час живуть в стресових ситуаціях

 

зайва вага віддаляє від вас людей, створює психологічну дистанцію, тому якщо вам не хочеться спілкуватися з людьми, є варіант «втечі»,

 

можна не зустрічатися з чоловіками, не ходити на побачення (тут далі потрібно дивитися, чому вам не хочеться з ними зустрічатися?),

 

можна не займатися собою

 

якщо вам треба знайти причини своїх нещасть, то їх можна списати на зайву вагу.

 

якщо вам знадобиться організувати собі депресію, ви легко можете залучити до цього ваші зайві кілограми – привід знайдено,

 

Ви також можете знайти собі заняття на все життя. Так буває, якщо працювати вам не потрібно, діти підросли і вам нікуди прикласти свою невгамовну енергію. У вас тепер є ворог, з яким треба вічно боротися. У вас є цікава справа, яка забирає весь ваш час і сили. Цій справі ви можете віддати місяці, та що місяці – роки й десятиліття, сотні і тисячі доларів! («Моя дружина пішла до дієтолога і легко скинула за два тижні 600 доларів».)

 

У медицині часто кажуть – «жертва зайвої ваги», “жертва ожиріння». Яка там жертва?! Людина – творчий творець свого тіла, і ваги в тому числі!

 

Йдемо далі. Спочатку людина вирішує бути повною, а потім вирішує страждати від цього. Правда, деякі з них страждаючи роблять гарний вираз обличчя при поганій грі з видом, що їх все влаштовує. Вони, з ненавистю дивлячись на себе в дзеркало, повторюють афірмації типу: «Я приймаю себе такою, яка я є». Вони втішають себе приказками: «Мужики не собака, на кістки не кидаються», «Дев’яносто відсотків чоловіків люблять повних, а десять – дуже повних», «Всі товсті – добрі і чуйні люди», «Хорошої людини має бути багато» і т. д.

 

Решта страждають у відкриту.

 

Ваша справа – набрати вагу, потім засмутитися, потім боротися, боротися і боротися. Зі змінним успіхом. Можна взагалі без успіху, так навіть краще. Можна ще нескінченно розмовляти на цю тему.

 

Загалом, якщо Ви націлені зруйнувати собі життя, ваше завдання – зануритися у захоплюючий і нескінченний, за своєю суттю процесс, боротьби зі своїм тілом.

 

І впевнено їдіть по життю з принципом; «Не винна Я! ВІН САМ ДО МЕНЕ ПРИЙШОВ! »

 

Це приголомшливий по своїй ефективності і популярності принцип. Суть його в тому, щоб примудритися зайняти чарівну точку зору на свою зайву вагу. Організуйте все своє мислення так, ніби повнота не є вашим вибором. Не беріть на себе відповідальність за цю справу! Це головне. Просто не визнавайте, що ви вибрали повноту, а разом з нею вигоди і відповідний спосіб життя. Більше того, заперечуйте, що ваші зайві кілограми вигідні вам, що це ваше добровільне набуття. Всіляко заперечуйте свою причетність до того, що ви важите більше, ніж хотілося б. Запевяйте себе і усіх, що Ви не творець, а жертва своєї зайвої ваги – ось якою має бути ваша позиція.

 

Займіть позицію: я не сама набрала цю вагу, а вона сама до мене прийшла. Я для цього нічого не робила! Я її не кликала, а вона прийшов. Я тут ні до чого. А раз ви тут ні до чого, то це забезпечить вам купу бонусів:

 

Ви не можете відповісти за результат (тобто за позбавлення від зайвих кг). Як ви можете відповідати за те, що власне не вами створено?

 

Ви будете обирати такі способи схуднути, які ‘” не передбачають вашої участі (а це будь-які способи, крім одного: менше їсти і більше рухатися). Ви будете купувати диво-пояса, обклеюватись з голови до ніг чарівними пластирами, що вбивають апетит спалюють калорії, ковтати пігулки невідомого походження (судячи з ціни, їх видобувають на Марсі). Логіка тут проста: до мене причепилися зайві кілограми, позбавте мене від них!

 

Ви зможете списати на свою зайву вагу що завгодно, у тому числі і поганий настрій.

 

Коротше, ви не винні, вона сам до вас прийшла. Тепер тільки залишається чекати, коли вона від вас піде. Так само самостійно, як і прийшла.

 

А що потрібно зробити, щоб бути не винною повністю і остаточно? Треба придумати іншого винного. Тобто того, хто відповідальний за цю біду. Головне, придумати такого відповідального, до якого не підкопати!

 

Ось декілька варіантів: це у мене нервове, це у мене від стресів, це у мене спадкове, це у мене гормональне, це у мене від сидячого способу життя, це у мене від роботи, це все нескінченні свята, це мене жінка загодувала і т. д.Цей спосіб відмінний тим, що дозволяє знаходитися як би в повній таємничості щодо того, що відбувається в вас самій. І в цьому стані можна перебувати як завгодно довго. І ніхто поганого слова вам не скаже (висловите собі їх самі). Адже Ви лише жертва!

 

А насправді, дівчата, жінки, достятньо себе жаліти і шукати причини своєї ваги в дітях, чоловікові і мамі, що так смачно готувала в дитинстві. Щоб бути красивою і стрункою потрібно не худнути «з понеділка» або «з весни» потрібно стежити за собою ЗАВЖДИ! Давайте не будемо більше нити, і в серцях розповідати одна одній як вас образили сьогодні… кому потрібні ці нюні? Ви шкодуєте себе? Значить, у вас психологія товстої людини.

 

Запам’ятайте, перш ніж почати худнути, треба полюбити себе. Тепер ви не волочите ноги, а пурхаєте, тепер ви не нажераєтесь, а перекушуєте, тепер ви любите себе і життя, тепер ви радієте їжі, відчуваєте її смак, насолоджуєтеся нею, а не вважаєте найлютішим ворогом і рухайтеся, рухайтеся ….

 

Дівчата, жінки не шукайте собі виправдань. Тільки ви у відповіді за те, що запустили себе (для тих, хто запустив себе) і тільки ви маєте право все змінити. Тут і зараз. Не завтра, і не в понеділок, ТІЛЬКИ ЗАРАЗ!

 Людмила Куклишин

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *