Василь Петьовка пожалівся Пшонці й Захарченку на ситуацію з сином Балоги

Народний депутат Василь Петьовка заявляє, що документи про вступ його двоюрідного племінника Андрія Балоги до “Партії нового покоління України” були підроблені.

Він просить генпрокурора та голову МВС перевірити цей факт та надати правову оцінку протиправним діям по відношенню до висуванця “Єдиного Центру” Андрія Балоги.

Як відомо, кандидат у депутати Закарпатської облради по округу №5 Михайло Русин

домагався у суді зняття Андрія Балоги з реєстрації на вибори до Закарпатської облради, стверджуючи, що старший син Віктора Балоги є членом “Партії нового покоління України”, а зареєстрований як кандидат від “Єдиного Центру”. Суд не задовольнив цей позов.

Петьовка спрямував звернення до генпрокурора Віктора Пшонки та голови МВС Віталія Захарченка, в яких зазначає, що Андрій Балога називає протоколи та наказ про зарахування його до “Партії нового покоління України” підробленими.

“Порівнявши підписи голови Ради Київської міської територіальної організації Політичної партії “Партія нового покоління України” Ю. В. Букарева у протоколі та наказі про прийняття Андрія Балоги до лав цієї партії, чітко вбачається їх розбіжність між собою, а це свідчить про підробку зазначених документів”, – йдеться у депутатському зверненні.

“Окрім цього, на сайті Міністерства юстиції України в розділі “Київська міська територіальна організація політичної партії “Партія нового покоління” керівником значиться інша особа, а саме: Перинська Ю. М”, – додає Петьовка.

Тому він просить генпрокурора та міністра МВС ініціювати проведення перевірки по даному факту та за її результатами надати правову оцінку “протиправним діям” по відношенню до висуванця “Єдиного Центру” Андрія Балоги з боку представників “Партії нового покоління України”.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *