В Ужгороді палили джип циганського барона (фото)

Сьогодні, 27 травня, у першій половині дня, невідомі скоїли спробу підпалу авто, яке належить одному з провідних діячів ромської громади міста Ужгорода.

Інцидент стався на вулиці Минайській, навпроти магазину “Сільпо”, посеред “зеленої зони”, між багатоповерхівкою та проїжджою частиною. Горів джип білого кольору, марки “Toyota Land Cruiser”.

За словами багатьох присутніх глядачів, авто належить дочці одного з очільників ужгородської ромської громади та голові громадської організації ромів, неофіційно відомого, як “циганський барон”. Серед присутніх при роботі працівників правоохоронних органів можна було помітити багатьох ромів.

За словами представників правоохоронних органів, невідомі, скоріше всього, розбили бокове вікно, та вкинули у салон пляшку із легкозаймистою речовиною жовтого кольору із різким запахом, яку експерти-криміналісти знайшли під заднім сидінням джипу. На сидіннях також виявили кілька напівобгорілих рушників.

Як видно з фото, автомобіль не постраждав суттєво. Очевидці стверджують, що полум’я згасло ще до того, як власниця авто виявила підпал.

Про причини замаху на майно очільника ромської громади наразі невідомо.

барон2

барон

vsapravda.info барон4 барон5 барон6 барон7

 

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *