В Ужгородській міськраді йде битва мародерів

В Ужгородській міськраді йде битва мародерів

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/99

❗️Битва мародерів в Ужгородській міській раді.

❗️Голосування за відставку Ужгородського міського голови Богдана Андріїва, яку мали намір провести в кінці цього року не відбулося. 

❗️Депутатська більшість за участі «Слуг народу», «Європейської Солідарності», ОПЗЖ, «Рідного Закарпаття» та «Партії твого міста» , яка управляється з супермаркету «Дастор» пішла іншим шляхом, почала обдирата мера Андріїва як липку (забрали частину повноважень, зокрема, затверджувати перелік і кількість посад у структурі ради та виконкому), всадовили у крісло очільника департаменту інфрастуктури міста – Віталія Гільтайчука.

❗️Це порушило монополію міського голови на освоєння півторамільярдного бюджету Ужгорода. 

❗️Раніше депутатському корпусу міськради віддавалися на «кормління» лише земельні питання, різного роду мародерство на немислимих для здорового глузду оборудках. 

❗️Найскандальнішим був дерибан на військовому цвинтарі світових воєн у мікрорайоні Шахта. 

❗️За розробленою схемою на кістках воїнів роздавалися земельні ділянки під будівництво та гаражі для учасників бойових дій на сході України, а далі продавалися забудовнику. 

❗️Від цих махінацій депутатів Ужгородської міськради смерділо на всю Європу (на цвинтарі поховані солдати з Угорщини, Австрії, Чехії, Німеччини). Мер Андріїв був змушений ветувати частину резонансних рішень.

❗️А наближений до міського голови Богдана Андріїва телеграм-канал Балоган розпочав активно дискредитувати головних фігурантів земельних питань, зливаючи інсайдерську інфу. 

❗️Балоган повідомляє, що депутати, які беруть гроші за голосування, виявили у своєму середовищі «пацюків». 

❗️Ними названо депутатів Мильо (Слуга Народу), Смірнова (Рідне Закарпаття), Мандича (Партія твого міста), Мелкумяна (Слуга Народу), Прозор (Партія твого міста) . За цей час вони «вкрали» у своїх колег понад півмільйона $, кидаючи депутатам подачки як собакам . Собі ж залишають 70% «общака». По різним підрахункам мінімальний дохід кожного «пацюка» за сесію складає понад $10 тис. Пише Балоган.

❗️Така міжвидова боротьба «мародерів» в Ужгородській міськраді є позитивним явищем, адже у громади міста з’являється шанс достроково позбутися і мера, і депутатського корпусу міськради. 

❗️Головне, щоб на ситуацію звернули увагу нові очільники краю – керманич ОДА Віктор Микита та голова облради Володимир Чубірко. ❗️А для правоохоронних органів має бути питанням честі ліквідація цього корупційного чиряка.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


РЕКЛАМА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.