В Ужгородській міській бібліотеці вшановували Великого Кобзаря

В Ужгородській міській бібліотеці вшановували Великого Кобзаря

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Напередодні  вшанувані пам’яті Тараса Шевченка , Ужгородська центральна міська бібліотеки провела літературний вечір «Колись далекі ті слова, знов задзвенять Кобзарською струною».

Під тиху музику бандури ведучі вечора  бібліотекар Анастасія Сачавська та студентка Ужгородського коледжу культури і мистецтв Марія Поляк, розповіли  студентам Ужгородського музичного коледжу ім.Д.Задора про жінок, яких кохав поет і їхній вплив на життя Великого Пророка. Історія зберегла імена коханих поета. Не завжди жінки Шевченка залишали слід в його поезії, проте, не можна сказати, що вони не залишили свій слід в творчості Тараса, так само як  і у його житті.

Учасниці народної студії поезії «Чарівне слово» – Ужгородського міського  центру дозвілля-будинку культури (керівник Наталія Дубініна) Даніелла Якобчук  та Марина Поляк декламували вірші Т. Шевченка «Дівичії ночі» та «У нашім раї на землі» .  

Тарас Шевченко любив і вірив своїй землі,  вірив у її Воскресіння і залишив нам свій «Заповіт», який продекламувала бібліотекар Лейла Мамедова.

Інформацію підготувала:

бібліотекар І категорії Ужгородської ЦМБ

Андріана Гузак

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *