В Словаччині розкрадають євроавтівки залишені закарпатцями (відео)

В Словаччині розкрадають євроавтівки залишені закарпатцями (відео)

У словацькому селі Убля, що біля кордону з Україною, вже кілька місяців надзвичайна ситуація — всі вільні ділянки заставлені автомобілями, які належать українським власникам. Ця ситуація склалася через те, що в Україні ліквідували можливість завозити автомобілі з іноземною реєстрацією у режимі транзиту. Повідомляє Katarína Kleknerová TV JOJ.

Словаки твердять, що три сотні автомобілів, що припарковані по всьому селу, у дворах і в садах залишили українці, які через новий митний закон не змогли повернутися до України. Проблему спробували вирішити навіть на урядовому рівні.

— Ми зафіксували велику проблему в селі Убля, тут утворилося кладовище для автомобілів, що залишили українці, — повідомив пресі прем’єр-міністр Петер Пеллегріні. І пообіцяв прийняти міри. Однак, поки що марно.

Втім з’явилося нове явище. Тепер невідомі почали розбирати залишені автомобілі — від коліс до дзеркал заднього виду. Деякі автівки просто зникають і українські власники звертаються до поліції.

“Наразі, у селі Убля, зафіксовано дві крадіжки автомобілів, що належать громадянам України”, — повідомила прес-секретар поліції Яна Лігдаянова.

Натомість, місцеві словаки налаштовані серйозно — кажуть, що автівки українців їм заважають. “Ці автівки припарковані на нашій території, яка належить нам, а не для українців”, — каже один з місцевих водіїв.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *