В Ужгороді вшанували воїнів полеглих в боях за Дебальцеве (фото)

В Ужгороді вшанували воїнів полеглих в боях за Дебальцеве (фото)

16 лютого на площі імені майора Віталія Постолакі в Ужгороді відбулося вшанування українських воїнів полеглих в боях за Дебальцеве у січні-лютому 2015 року. 

Захід ініціювали ГО “Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області” (голова Вячеслав Харченко)  та крайове товариство “Просвіта” (голова Павло Федака) членом Ради якого був майор-розвідник 128-ї бригади Віталій Постолакі.

Вклонитися героям, які боронили Україну прийшли родичі загиблих у війні з Росією, ветерани АТО – ООС, військовослужбовці ЗСУ та нацгвардії, студенти Ужгородського інституту культури на чолі директором Наталією Шетелею, Чопський міський голова Валерій Самардак, депутат Ужгородської райради Роланд Цебер, небайдужа громадськість.

Урочистий молебень за військовослужбовцями ЗСУ, які віддали життя за Україну відслужили священнослужителі ПЦУ на чолі з Ростиславом Криворучком.

В ході заходу відбулося нагородження учасників бойових дій на сході України здійснене за поданням “Асоціації інвалідів АТО в Закарпатській області”, нагороду отримала і сестра загиблого у боях з окупантами Юрія Біровчака.

Довідково:

12 лютого 2015 року під Дебальцевим Донецької області, захищаючи Україну, загинув доброволець Української армії, командир розвідувального підрозділу 128-ої гірсько-піхотної бригади, член ради крайового товариства «Просвіта» майор Віталій  Постолакі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *