В Ужгороді відбувся “Благодійний бал” на підтримку хворих дітей (відео)

В Ужгороді відбувся “Благодійний бал” на підтримку хворих дітей (відео)
23 травня в спорткомплексі “Юність” в Ужгороді відбувся “Благодійний бал ” на підтримку сім’ї Касинець та Павлика Мотички.

Провели його, аби допомогти двом сім’ям, яким потрібні гроші на лікування дітей, — розповіла організаторка Мирослава Текель. Під час заходу виступили, зокрема, танцювальні колективи та оркестр обласної філармонії.

Виступ для благодійного балу підготували 30 студентів Ужгородського Інституту культури та мистецтв.”Це історико-побутові танці: фігурний вальс, контрданс та полонез, — розповіла студентка Інституту Анастасія Шишкова. — Велика надія, що ми зможемо допомогти цим дітям, які потребують нашої допомоги. І що цей бал зможе віднайти ту надію на лікування”.

Володимир Лабік, студент Інституту культури та мистецтв, сказав: готувалися до балу ще до карантину.”Трохи пандемія нам завадила, але ми змогли підготуватися. Ми зможемо покращити чиєсь життя. Я вважаю, що це повинно бути в нашому житті – допомога людям і важливо не забувати, що ми так само можемо бути в різних ситуаціях”, — сказав Володимир.

За словами викладачки Ужгородського Інституту культури та мистецтв Ірини Шевцової, на пропозицію взяти участь у благодійному балі погодилися одразу:”Довго ми не думали. Прийшла студентка, яка навчається в нашому інституті, Мирослава Текель, і запропонувала нам взяти участь в цьому заході. З відкритою душею ми приймаємо будь-які запрошення. Для студентів це чергова практика. Ми підготували спеціальні композиції для цього балу. Ну і хочем трішки допомогти”.

Сім’я Касинець має четверо дітей, троє з яких мають ДЦП. Максим та Олег(13р.) і дівчинка Єлизавета (9р.). Ця сім’я проживає в с.Гайдош Закарпатської області. На все витрачаються великі кошти, які звичайній родині важко дається зібрати, а без систематичної реабілітації у дітей погіршується стан здоров’я.
Мама Наталія, довгий час працювала в лікарні, але зараз вимушена постійно знаходитися поруч з дітьми, оскільки в кожної дитини різний ступінь порушення.
Сім’я Мотичка з с.Синевир також потребує нашої допомоги у порятунку життя їхнього молодшого сина – Павлика, якому діагностували рідкісну генетичну хворобу – спінальну м’язову атрофію (СМА, всі групи м’язів припиняють функціонувати разом із серцевим).
Кілька років тому сім’я вже втратила старшого сина через цю хворобу, але тоді ще не було винайдено ліків. Зараз ліки існують, але вони є вкрай дороговартісними і родина не може впоратися самотужки.
До створення святкового настрою долучились: камерний оркестр Закарпатської обласної філармонії ( керівник Владислав Юрош )
Також наші найкращі голоси: Мирослава Швах- Пекар, Галина Гаврилко, Мар’яна Гаврилко, Олександр Ференцик, вихованці народно—художнього колективу продюсерського центру ( педагог Сабат Наталія Михайлівна ).
Ведучі : Ернест Завадський та Саприкіна Ольга!
Волонтери Закарпаття із Мукачева та БО Orphan’s Promise/ “Товариство “Обітниця” під керівництвом милосердної Ольга Пинке організували запашну випічку!
Домашні смаколики, тортики і тістечка на Благодійний бал Ужгород!
Велика подяка нашим волонтерам з Мукачева Ольга Пинке, Оксана Курта, Ольга Білащинець, Стелла Станкович та чарівним дівчатам, вихованкам БО “Товариства “Обітниця” за їх неоцінимий вклад у благочинну справу!
Благодійний Бал в м.Ужгороді, під керівництвом Мирослави Текель.
Благодійний проект “Благодійний бал”
На підтримку  сімей Касинець та Мотичко було зібрано всього 34 193 грн.
Білети розпродані на суму 10 700 грн
Тістечка зібрали суму 12 634 грн
Аукціон зібрав 9 480 грн
Та благодійні внески 1 379 грн
Організатори “Благодійного балу” дякують усім небайдужим.
Дякую нашим спонсорам, волонтерам Закарпаття котрі принесли дуже багато смаколиків, різних тістечок. Допомагали у рекламі
Дякую нашим учасникам благодійного балу
Ужгородський інститут культури і мистецтв
Закарпатському обласному палацу дитячої та юнацької творчості ПАДІЮН
Ужгородському музичному фаховому коледжу імені Д.Є.Задора
Дякую Віталію Симоняну за допомогу і гарному співочому виконанні
Дякую Галині Гаврилко за прекрасне виконання та Мирославі Швах – Пекар за прекрасний голос та Олександру Ференцику
Дякую Камерному оркестру Закарпатської обласної філармонії за живе виконання
Дякую Богдану Андріїву за те що відвідав наш Благодійний бал, та долучився до допомоги нашим діткам, ми дуже Вам вдячні.
Дякую нашим ведучим Ользі Саприкіній та Ернесту Завадському
Дякую всім нашим спонсорам із Мукачева та Ужгорода.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *