13 Серпня в Ужгородському прес-клубі відбулася презентація деб”ютного відео
фольк-рок гурту “Триста8ісім” до пісні “Дислокація”.

Пісня увійшла до раніше презентованого альбому “Перча”.
Відзняло відео – Студія “Фінт”.
За словами головного режисера кліпу Олега Варфоломеєва з самого початку
планували знімати кліп на інші роботи гурту, однак зупинились на цій роботі.
Вокаліст гурту пояснив вибір композиції тим, що дана пісня у повному обсязі
показує стиль виконання музикантів. Більшість зйомок проходили в Ужгороді.
Знімальних днів було чотири і одна “ціла безсонна ніч” – кажуть музиканти.
У цілому зйомки деб”ютного кліпу були важкими і жаркими.
Найблищим часом Триста8ісім відіграють на фестивалі “Захід”, що пройде у Львові.
Переглянути кліп можна на офіційній сторінці гурту в інтернеті.
http://trysta8isim.com.ua/
Під кінець прес-конференції гурт розповів журналістам про,плани восени видати
другий альбом.
Отож чекаємо від гурту нових пісень і бажаємо їм творчого натхення.
Роман Ялч, фото Оля Попюк
