В Ужгороді суд визнав винним ще одного свободівця у справі Народної площі

народна25 жовтня 2013 року Ужгородський міськрайонний суд в особі судді К.Бенци ухвалив постанову у справі обвинуваченого свободівця Томаша Томаш за статтею 185 КУпАП і присудив сплатити штраф у розмірі 136 грн. та судовий збір – 34 грн. Це вже третє аналогічне рішення Ужгородського міськрайонного суду щодо подій 5 жовтня 2013 року на Народній площі, де громадськість здійснювала мирний протест проти реконструкції площі, а активістів звинуватили у злісній непокорі міліції.

У суді обвинувачений зазначив, що перебував на місці будівельного майданчика як позаштатний представник Всеукраїнського видання ВО “Свобода” і виконував свої прямі обов’язки та жодних перешкод діяльності міліції не чинив. Перевірка правомірности складання працівниками міліції протоколів проти активіста, що вирішив зробити суд 22 жовтня 2013 року, нічого не встановила.

Свободівець зазначив: “Суд також проаналізував свідчення працівників міліції, які напам’ять визубрили те, що їм наказало говорити начальство. Зокрема, співробітники Хазов та Касинець стверджували, що нібито обвинувачений погрожував їм звільненням, грубив, хапав за формений одяг, намагався вдарити, а працівник міліції Лизанець стверджував, що нібито обвинувачений відмовився їхати в міськвідділ. У свідченнях міліціянтів суд не знайшов розбіжностей, адже вони, як і протоколи, тотожні. При тому суд не звернув уваги на той факт, що крім свідчень, зазначених у протоколі, працівники міліції відмовлялися або не могли описати факт мого обвинувачення, що лише підтверджує – свідчення міліції сфабриковані”.

У суді також не було продемонстровано оперативну відеозйомку. Та й без неї в принципі будь-хто зацікавлений міг подивитися відеоматеріяли, що є на інтернет-ресурсах і які спростовують цей наклеп.

У підсумку суд ухвалив визнати обвинуваченого винним у скоєнні адмінправопорушення за статтею 185 КУпАП і присудив обвинуваченому свободівцю штраф у розмірі 136 грн. та судовий збір в розмірі 34 грн.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.